Kipa 2012 kurbanlık satışı ve fiyatlar

  • 09 Ekim 2012
Kipa 2012 kurbanlık satışı ve fiyatlar

Kipa marketlerde 2012 kurban bayramına özel kurban satışları başlıyor. 2012 kurbanlık satışını Kipa tüm mağazalarında yaparken, canlı kurban satışını 15 mağazada yapacak. Kipa Bornova ve Gaziemir mağazalarından kurban satın alan müşterilerimiz ise, satın aldıkları kurbanın kesimini de burada yaptırabilecekler.

Kurbanlık satış hizmetlerini üç farklı seçenek etrafında toplayan Kipa’da, canlı kurbanlık satışları ve kurban kesimi Bornova ve Gaziemir Kipa mağazalarında; kesimsiz kurbanlık satışları 15 mağazada; paketli kurbanlık satışları ise tüm mağazalar ve www.paketlikurban.com adresinde yapılacak.

Bornova ve Gaziemir Kipa mağazalarındaki kesimli canlı kurbanlıklar Karaman ve Kıvırcık kuzulardan oluşacak.  Bu mağazalardan kurbanlıklarını seçen Kipa müşterileri kurbanlıklarını tercihlerine bağlı olarak ister hemen evlerine götürecek, isterlerse bayrama kadar Kipa’ya emanet ederek bakımını yaptırabilecekler.

15 mağazada devam edecek kesimsiz kurbanlık satışlarında ise 12 taksit avantajı sunulacak.

Paketli kurbanlık ürünler ise  geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 20 kg’lık kemiksiz dana eti (1/7 hisse) ve  en az 18 kg’lık kıvırcık koçlardan oluşacak.

Kipa müşterileri tüm hiper ve ekspres mağazalardan satın aldıkları kurbanlık etlerini mağazadan bayramın 2. ve 3. günü teslim alacak.

Kızılay’a yardım

Kipa müşterilerine bu bayramda da mağazadan ya da web’den aldıkları kurbanlığı Kızılay’a da bağışlama olanağı sağlamak için de gereken hazırlıklarını tamamladı. Canlı kurbanlar için Gaziemir ve Bornova mağazalarında kurulacak Kızılay standlarından bağış yapılabilirken, Türkiye’deki tüm Kipa mağazalarından ve www.paketlikurban.com adresi üzerinden paketli kurban bağışı da gerçekleştirilebilecek.

Kipa 2012 Kurbanlık fiyatları

Henüz açıklanmadı 10 Ekim 2012 tarihinde açıklanması bekleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ali akkor dedi ki:

    paketli kurbanlık almam halınde kurban etlerimi Salihli mağazanızdan alabilirmiyim.

BİR YORUM YAZ