Kipa 2012 sevgililer günü kampanyası 50 TL hediye çeki

  • 26 Ocak 2012
Kipa 2012 sevgililer günü kampanyası 50 TL hediye çeki
 2012 sevgililer günü kampanyası kapsamında hemen şimdi Kipa Facebook sayfasında “Aşkını Anlat” uygulamasına girin  Aşkın için en güzel Sevgililer Günü kartını hazırlayın 50 TL değerinde Kipa alışveriş çeki kazanma fırsatını kaçırmayın!

Kampanya Detayı:
– 26.01.2012 − 14.02.2012 tarihleri arasında gerçekleşecek “Aşkını Anlat” adlı uygulama, Facebook üyelerinin ücretsiz olarak katılabileceği bir uygulamadır.
– Katılımcılar, “Aşkını Anlat” uygulamasına www.facebook.com/kipa sayfasındaki uygulama sekmesi tıklayarak katılacaklardır.
– “Aşkını Anlat” için yaş sınırı 18 olup, 18 yaşını doldurmuş olan herkes bu uygulamaya katılabilir. 18 yaşını doldurmamış kullanıcılar uygulamaya katılsalar bile ödül sahibi olamayacaklardır.
– Uygulamaya katılan kişilerin Facebook hesap bilgileri ve kimlik bilgileri birbiri ile örtüşmelidir. Yarışma sonunda kimlik bildiriminde bulunmayan kullanıcılar ödül sahibi olamayacaklardır.
– “Aşkını Anlat” uygulaması yalnızca bireysel katılıma açık olacaktır.
– Kipa ve Dudes Division çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
– Uygulamaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir. İsteyen tüm Facebook kullanıcıları katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
– İşbu şartname “Aşkını Anlat” uygulaması için olup başka bir uygulama, yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.
– Kipa’nın uygulamayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve uygulama şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur.
– Uygulama gereği gönderilecek olan içericekler, yanlızca kullanıcının arkadaşlarına iletilebilir. Gönderilen fotoğrafların içeriklerinden Kipa sorumlu değildir.
– Her katılımcının uygulama sonunda verilecek ödülü yalnızca bir (1) kere kazanma hakkı vardır.
– Katılım koşullarını kabul ettiğini beyân etmiş katılımcılar, Kipa’nin kendileriyle telefon ve e-posta yoluyla iletişime geçmesini kabul etmiş sayılırlar.
– KDV ve ÖTV dışında ödül ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihliye aittir.
– Ödül için, ilgili mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ