Kipa 23 Nisan kampanyası oyuncaklarda %50 indirim

  • 22 Nisan 2014
Kipa 23 Nisan kampanyası oyuncaklarda %50 indirim

Kipa marketlerde  23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramına özel kampanya indirimleri çocukları bekliyor. Kipa 23 Nisan kampanyasında oyuncak ve çocuk kitaplarında bu hafta 24 Nisan tarihine kadar %50 indirim fırsatı sunuyor.

Ayrıca bayrama özel Kipa, yurt genelindeki 20 mağazasında animasyon ekipleri ve pastalar eşliğinde özel aktiviteler düzenleyecek.  Çiğli Kipa AVM’de, 23 Nisan Çarşamba saat 12.00’de Karşıyaka Belediyesi Bando Gösterisi düzenlenecek.

OYUNCAKLARDA YÜZDE 50 İNDİRİM
Diğer yandan 18-24 Nisan tarihleri arasında, Kipa mağazalarındaki oyuncak bölümlerinde yüzde 50, çocuk kitaplarında ise yüzde 25’lik indirime gidilecek. Ayrıca yurt genelinde Hazır Yemek Departmanı olan tüm Kipa mağazalarında, 4.99 TL’lik Çocuk Nugget Menü alanlara oyuncak hediye edilecek.

Benzer şekilde tüm Kipa hipermarketlerde yaş pastalarda yüzde 20 indirim gerçekleşirken, Kipa elma şekeri, Kipa çocuk kurabiyesi ve renkli süslemeli muffin’de 1 Mayıs’a kadar indirim uygulanacak.
Ayrıca F&F markalı tüm çocuk ve bebek giyim ürünlerinde 24 Nisan’a kadar yüzde 20 indirim devam ediyor. Birbirinden güzel bebek tulumları, yeni doğan setleri, çocuk tişörtleri, mayoları, Disney lisanslı kıyafetler de yüzde 20 indirim fırsatıyla minikleri bekliyor. Çocukların en çok tercih ettiği tanınmış markalar da Kipa mağazalarında çeşitli etkinlikler düzenleyecekler.

AİLE KULÜPLERİ ÇOCUKLARI UNUTMUYOR
Kipa, yürüttükleri çalışmalarla Türkiye’de bir ilk olan Aile Kulüpleri’nde de bayram coşkusunu çocuklarla ve müşterileriyle birlikte yaşayacak. Kadın müşterileri ve çocukları için eğitim, sağlık ve sosyal paylaşımlar ile ilgili fayda sağlayan Kipa Aile Kulüpleri’nde 23 Nisan coşkusu geniş bir zaman dilimine yayılan aktiviteleriyle yaşanacak.

Kuşadası Kipa Aile Kulübü’nde 20 Nisan Cumartesi günü saat 16.00’da Çocuk Tiyatrosu, saat 17.00’de ise animasyon ve yüz boyama etkinlikleri gerçekleştirilecek. Salihli Kipa Aile Kulübü’nde 23 Nisan Çarşamba günü, saat 11.00’de başlayacak bir satranç turnuvası düzenlenirken, Çiğli Kipa Aile Kulübü, 19 Nisan Cumartesi günü saat 15.30’dan itibaren animasyon ve yüz boyama etkinlikleri ile eğlenceli skeçlere ev sahipliği yapacak.

24 Nisan Perşembe günü saat 17.00’de Forum Bornova Kipa Aile Kulübü’nde Sıcakkan Sanat Çocuk Tiyatrosu eşliğinde düzenlenecek Çocuk Şenliği, yarışmaların, yüz boyama ve bayrak dağıtımı etkinliklerinin yanı sıra Mini Club aktivitesiyle miniklerin yüzünü güldürecek.Edremit Aile Kulubü’nde ise, 23 Nisan temalı sergi ziyarete açılacak.

İNGİLİZCE ATÖLYESİ DÜZENLENECEK
Balıkesir Kipa Aile Kulübü’nde 18 Nisan Cuma günü saat 17.00’de Nazende Kurşun Anaokulu ile 23 Nisan Çocuk Bayramı’na özel gösteri ve halk oyunları şenliği gerçekleştirilecek.
Ayrıca Kipa’nın sosyal sorumluluk projeleri kapsamında birlikte çalıştığı okullardan gelecek öğrenciler, 23 Nisan’da mağaza müdürlerinin koltuğuna oturacak ve Kipa dünyasını yakından tanıma imkanı yakalayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ