Kipa büyükbaş küçükbaş kurbanlık fiyatları 2017

 • 10 Ağustos 2017
Kipa büyükbaş küçükbaş kurbanlık fiyatları 2017

Kipa marketlerde 2017 kurbanlık satışları başladı. Kipada büyükbaş ve küçükbaş kurbanlıklarda uygun fiyatlar sizleri bekliyor. Kipada 12kg koç 920 TL, 16kg koç 1080 TL ve büyükbaş 1/7 hisse 21kg. 1220 TL fiyatla satılıyor. Money bonus kredi kartına özel 75 TL anında indirim fırsatı sunuluyor.

Kipadan 9 taksitle kurbanlığınızı satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 24 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Kg vurunca fiyat çok yüksek.normal market ürünleri de fiyatli

 2. Anonim dedi ki:

  Bu kipada şaka gibi valla reyonda 40 TL kurbanlık da 60 TL hayırlı işler.

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Marketlerin kurban ibadetini sömürü aracı olarak kullanmalarına izin vermeyelim. Güvenilir bir kurum aracılığıyla yurtdışı kurban bağışı yapılabilir.

 4. Gülay özbey dedi ki:

  Gercekten yüksek buyuk marketlerin daha hesaplı olması lazım tercih nedeni olabilmesi icin

 5. Nihat dedi ki:

  Kredi kartiyla kurban olmaz

 6. Bülent dedi ki:

  Hııııımmm insanların dini duygularını sömürüp ihya olmak 4×4 jiplere binmek olur ama dimi

 7. Anonim dedi ki:

  minimum 21 kg diyer yazıyor arkadaşlar.

 8. Anonim dedi ki:

  Ben en çok bu fiyatlardan alan var mı diye merak ediyorum kğ fiyatı 75 tl. Canlı kurbanlık kğ fiyatı da en az 45 tl ye geliyor.

 9. Anonim dedi ki:

  büyük marketler iyi anlaşmışlar 40 tl et 75 lira bide hayvan sahiplerinden yer parası ve yüzdelik al oh ne güzel hem ayıp hem günah Arkadaş

 10. anonim dedi ki:

  büyük marketler iyi anlaşmışlar 40 tl et 75 lira bide hayvan sahiplerinden yer parası ve yüzdelik al oh ne güzel hem ayıp hem günah Arkadaş

 11. ERCAN dedi ki:

  Arkadaşlar bütün bu yapılanlar müslümanların pes edip kurban kesmek yerine buraya harcanacak parayı zevki sefaya ayırıp tatile hotellere ayırmalarını sağlamaktır.Bu bizi usandırmaz kurbanımızı keseriz ALLAH’IN İZNİYLE İNŞAALLAH.

 12. Anonim dedi ki:

  Kendinden fetva uydurmayın

 13. ALP66 dedi ki:

  Kendi kafanızdan fetva uydurmay8n

 14. ALP66 dedi ki:

  KURBAN ET YEMEK DEĞİLDİR
  FİYATLARI KIYASLAMAK İBADET AMACINI ANLAMAMAK DEMEKTİR

 15. ALP66 dedi ki:

  KOMŞUSU AÇKEN TOK YATAN BİZDEN DEĞİLDİR
  SİZ HANGİ PEYGAMBERİN ÜMMETİSİNİZ

 16. Ahmet helete dedi ki:

  A-101 en uygunu 18-22 kg kemiksiz büyükbaş 1090tl koyun 14-16 kg kemikli 995 tl yapı Kredi kredi kartına 50 tl puan hediye

 17. Anonim dedi ki:

  Sanki kesip fakire veriyorsunuz.

 18. Ahöet dedi ki:

  Kurban bayramı öncesinde derin dondurucu satışları artıyor. Çok şükür müslümanız ama islamiyeti bilmiyoruz. Bu arada kipa gibi marketler borçla kurban kesimine teşvik ediyor. Pahalı olmasının tek sebebi kesim çilesini çekmemek ve otomatik makinalarla kesim yapılmasıdır

 19. Ahmet dedi ki:

  Kipa benim bildiğim yahudilerin kafasına taktığı şakanın adı ve açıktan Yahudi marketi kurban ibadetı ise müslümanlar arasında paylaşma ve yardımlaşma için özel bir gün iken ben hem Filistin’e kan kusturan hemde muslumanlara kurban satıp onların sırtından para kazanan bir zihniyetı anlayamıyorum. Ben ibadet için kurban keseceğim verdiğim paraylada müslüman kardeşime kurşun siktirip ölümüne sebep olacağım lütfen uyanık olalım.

 20. memo dedi ki:

  Kipa İzmirli işadamları tarafından kuruldu ve sonra İngiliz Tespo ya satıldı.Tespo karlı işletemedi ve Migros’a sattı.Kipa isminin açılımı Kitle Pazarlama dır.Kısaltması olan Kipa kullanılmıştır.Bunları bilmeyen zırcahiller (örnek Ahmet) araştırma gereği bile duymadan bok atmaktadır.
  Kurban fiyatına gelince bence de fiyat yüksek fakat hiç kimse mecbur değil.Gidin hayvan pazarlarından satın alın ve orada anında kestirip parçalatın ya da kesim yapan hayır kurumlarına ,vakıflara bağış yapın.

 21. Anonim dedi ki:

  Ahmet bey kipa evet yahudi şapkası ancak kipalari migros satin aldi .. haa o yada a101, carrefour cok mu farklı 3-5 taksit yapıyor diye kaziklanmamak lazım.. .

 22. ALP66 dedi ki:

  HEPİNİZ ADEM DENSİNİZ ADEM İSE TOPRAKTANDI
  Hiçbir şeyin fayda vermediği Ogün ateş önce yalan söyleyenlerin dillerini yakacak

 23. Anonim dedi ki:

  Din adına yalan söyleyip kitleleri yersek birşey olmaz demi. (Arada cukkayi da doldururlarsa; olur olur o kadar olur.)

 24. Yusuf dedi ki:

  Kipa’yı İzmirli işadamlarından alan şirket, uluslararası Tesco şirketidir, Tespo değildir. Şu anda Migros grubu çoğunluk hissselerini almıştır. Bir diğer konu Kipa’da alkollü içecekler satılmaktadır, böyle bir yerden kurban hissesi almak kurbanın sıhhatine zarar vereceğinden dolayı kaçınılmalıdır.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.