Kipa Cardfinans kampanyası ile 25 TL puan fırsatı

  • 09 Mart 2012
Kipa Cardfinans kampanyası ile 25 TL puan fırsatı

Kipa marketlerde Cardfinans kredi kartı sahiplerine özel puan kampanyası başladı. Kampanya kapsamında  9 Mart – 6 Nisan 2012 tarihleri arasında Finansbank POS’undan farklı günlerde tek çekim yapılacak toplam 200 TL alışverişe, 25 TL Para puan sizleri bekliyor.

ParaPuan kampanyasında, aynı gün içerisinde yapılan alışverişlerden yalnızca ilki dikkate alınmaktadır.

Bir müşteri kampanyadan yalnızca tek bir kredi kartıyla yararlanabilmekte ve en fazla 25 TL değerinde ParaPuan kazanabilmektedir. Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılmakta ve kazanılan ParaPuanlar asıl karta yüklenmektedir.

ParaPuanlar, 13 Nisan 2012 tarihinde kampanya süresince harcama yapılan kredi kartına yüklenmektedir. Son kullanım tarihi 19.04.2012’dir. Kullanılmayan ParaPuanlar 20 Nisan 2012 tarihinde geri alınmaktadır.

Kazanılan ParaPuanlar, Entaş ve Onur Air’den uçak bileti veya Varan’dan otobüs bileti alımında kullanılamayacaktır.

ParaPuan YükleKonuş ile yapılan TL/dakika alımları kampanya kapsamında ParaPuan harcaması olarak sayılmayacak, kampanyadan kazanılan ParaPuanlar ile TL/dakika alınması halinde ParaPuanlar geri alınacaktır.

Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri, iade işlemleri, CardFinans Nakit, CardFinans ile yapılan işlemler ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan ve 3 ay erteleme kampanyalarına dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ