Kipa kampanya fırsatları 31 Ekim – 13 Kasım

  • 30 Ekim 2014
Kipa kampanya fırsatları 31 Ekim – 13 Kasım

Kipa marketlerde kampanyalar sürüyor. Kipa 22. yılına özel birçok kampanya ve fırsat sunuyor.  İşte Kipa 22. yıl kampanyalarından bazıları;
Kipa’nın 22. yaşı şerefine müşterilerinin sadakatine teşekkür etmek için gerçekleştiriceği kampanyalar arasında en çok dikkat çekenler ise şöyle:

Kipa’nın en sevilen kampanyalarından 1 TL kampanyası, 31 Ekim – 13Kasım tarihleri arasında bir kez daha müşterilerle buluşacak.

31 Ekim itibariyle, 22 gün boyunca her gün bir üründe büyük indirim uygulanacak, aile bütçeleri rahatlayacak.

Kipa’nın her biri özenle seçilen taze gıda ürünlerinde, bir ay boyunca hafta sonu fırsatlarıyla sofralara sağlık ve lezzet taşıyacak.

Finansbank kredi kartı ile yapılan 100 TL ve üzeri tutarındaki dört alışberiş sonrası, kartlara 40’ar TL’lik para puan yüklenecek. Kipa müşterileri avantajlı alışverişin keyfini yaşayacak.

Kipa mağazalarında yapılan her 75 TL’lik alışverişte, müşteriler Total Benzin İstasyonları’nda kullanmak üzere 10 TL’lik indirim kuponu kazanacak. Kuponlar, Total’den yapılacak 75 TL ve üzeri harcamalarda kullanılabilecek.

ETKİNLİKLERLE KEYİFLİ ALIŞVERİŞ DENEYİMİ
Cazip kampanyaların yanı sıra müşterilerine sunduğu keyifli alışveriş deneyimiyle de dikkat çeken Kipa, 22. yaşını kutlamak için etkinlikler de düzenleyecek.
– Kutlamalar kapsamında dört hafta boyunca, Perşembe’den Pazar’a her gün, Kipa mağazalarında bir aktivite düzenlenecek. Aktiviteler arasında sepet doldurma yarışmasından ürün bulma yarışmasına, çocuklar için palyaço ve yüz boyama etkinliklerinden balon dağıtımı etkinliğine çok sayıda seçenek yer alıyor. Kasım ayında doğan çocuklar için tüm hipermarketlerde ve belli süpermarketlerde doğumgünü kutlamaları yapılacak.

Topluma sağladıkları katkıyla önemli bir görev üstlenen Kipa Aile Kulüpleri’nde ise pasta yapma yarışmaları düzenlenecek.

Kipa’nın 22. yaşını kutlamak için gerçekleştireceği en dikkat çekici etkinliklerden biri de, “Çat Kapı Kipa” adını taşıyor. Etkinlik kapsamında yolda ve evlerinde müşterilerle kamera eşliğinde söyleşiler yapılacak ve sorulacak soruları doğru yanıtlayan müşterilere ödüller dağıtılacak. Zamanı önceden bildirilmeyecek olan etkinlik, tamamen sürpriz bir şekilde Kipa müşterileriyle buluşacak.

Kutlamalar boyunca, tüm Kipa hipermarketlerde pasta ada alışveriş deneyimini daha da keyifli bir hale getirecek. Kipa yaş gününü tüm mağazalarında, balonlar, pastalar ve sürprizleri ile, müşterileri ile birlikte kutlayacak.

Yine tüm Kipa mağazalarının girişlerinde 22 sürpriz ürün müşterilere sunulacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.