Kipa market 2014 ramazan kampanyaları

  • 01 Temmuz 2014
Kipa market 2014 ramazan kampanyaları

Kipa marketlerde indirim kampanyaları sürüyor. 2014 ramazan ayına özel kampanya ve indirim fırsatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Kipa 2014 ramazan kampanyası kapsamında Ramazan’a özel ürünler, tatlılar, temel gıda maddeleri ile çaydan deterjana birçok farklı günlük tüketim malzemesinin fiyatlarında ortalama yüzde 15 oranında indirim uygulanacak.

BAKLAVADAN GÜLLACA, TATLILARDA BÜYÜK İNDİRİM
Ramazan sofralarına en çok yakışan tatlılar da, Kipa mağazalarında indirimli kampanya fiyatlarından satılacak. El yapımı baklavalar, bayram da dahil olmak üzere, promosyonlu fiyatlardan, sade ve kakaolu güllaç ise Ramazan boyunca 9.99 TL’den satışa sunulacak.

HER KESEYE UYGUN RAMAZAN PAKETLERİ
En çok ihtiyaç duyulan kaliteli gıda ürünlerini özel indirim çekleriyle bir arada sunan Kipa Ramazan paketleri ise Ramazan boyunca Kipa müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmayı ve sofraları zenginleştirmeyi hedefliyor. Zengin içeriğe sahip dört farklı seçenekli paketlerin fiyatları 19.9 TL’den başlıyor. Ramazan’ın olmazsa olmazı hurmalar da, her keseye uygun üç farklı alternatifle (İran, Medine, Kudüs) Kipa mağazalarında satışa sunuluyor. Diğer yandan Kipa müşterileri, yardımda bulunmak istedikleri veya hediye vermek istedikleri kişilere, Ramazan paketlerinin yanı sıra içine diledikleri miktarda para yükletebildikleri Maxi Para Hediye Kartı’nı da ikram edebiliyor.

Ayrıca, Kipa mağazalarındaki F&F markalı bazı bay, bayan, çocuk ve bebek giyim ürünlerinde yüzde 50’ye varan indirim Ramazan boyunca sürecek.

“KİPA KAPIMDA” İLE YORULMADAN ALIŞVERİŞ
Online alışveriş hizmeti “Kipa Kapımda” aracılığıyla, gıda alışverişlerinin yorulmadan, mağazaya gitmeden yapılması da mümkün. Ramazan paketleri ile zenginleştirilen “Kipa Kapımda”, ürünleri müşterilere diledikleri noktada ve zaman aralığında teslim ediyor.

RAMAZAN COŞKUSU KİPA AVM’LERDE
Kipa, Türkiye’nin dört bir yanında düzenleyeceği etkinliklerle de Ramazan coşkusunu mağazalarına taşıyor. Hacivat- Karagöz ve meddah gösterileri, kukla atölyeleriyle fasıl grupları başta olmak üzere pek çok geleneksel Ramazan etkinliği, Kipa AVM’lerde müşterilerle buluşuyor. Etkinlikler Konya AVM’de her gün, Kırklareli, Çorlu ve Lüleburgaz AVM’lerde çarşamba ve pazar günleri, Adapazarı, Derince, Edremit, Yalova, Çanakkale, Edirne, Keşan, Silivri, Çerkezköy, Çiğli, Balçova, Salihli, Aydın, Torbalı, Mersin ve Antalya AVM’lerde cuma ve cumartesi günleri düzenlenecek.

AİLE KULÜPLERİ’NDE GELENEKSEL ETKİNLİKLER
Kipa Aile Kulüpleri de Ramazan’a özel çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Çocuk oyunları, yüz boyama, piyesler, sanat atölyeleri ve Ramazan’da beslenme seminerlerinin yanı sıra ortaoyunu, kukla gösterileri, şerbetçi ile limonata ikramı başta olmak üzere birçok geleneksel aktivite de düzenlenecek. Etkinlikler Salihli, Yalova, Konya, Çiğli, Edremit, Forum Bornova, Kuşadası, Balıkesir, Edirne, Keşan Aile Kulüpleri’nde gerçekleştirilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ