Kipa toplam 250 TL alışverişe çeyrek milli piyango bileti hediye 1-31 Aralık

  • 01 Aralık 2014
Kipa toplam 250 TL alışverişe çeyrek milli piyango bileti hediye 1-31 Aralık

Kipa marketlerde kampanya ve indirim fırsatları devam ediyor. Cardfinans kredi kartı sahipleri 1-31 Aralık 2014 tarihleri arasında toplamda 250 TL alışveriş yaparak Milli Piyango çeyrek bileti kazanacak.

Kampanya katılımı için SMS gönderimi zorunludur. Kartınıza piyango bileti değerinde para puan yüklenecek ve sadece bilet alımında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

Bir müşteri kampanyadan yalnızca 1 adet bireysel kredi kartıyla yararlanabilecek olup, en fazla 3 adet çeyrek Milli Piyango bileti değerinde ParaPuan kazanılabilecektir.
Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, 1 Aralık-31 Aralık 2014 arasında alışveriş yapmadan önce “Kipa” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajında kampanya kapsamında harcama yapılacak kredi kartı bilgisi verilecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin bu kart ile yapılması gerekmektedir.
Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
ParaPuan’lar 250 TL ve üzerinde alışveriş yapılmasının hemen ardından harcama yapılan kredi kartına yüklenecek olup, MPİ bileti alımında kullanılmayan ParaPuanlar 1 Ocak 2015’de geri alınacaktır.
Kampanya koşullarının gerçekleştirdiği anda çıkan slip mesajı ile Kipa kasalarından anında veya kampanya süresi boyunca 31 Aralık 2014’e kadar istenilen günde hediye Milli Piyango bileti alınabilecektir.
Sanal kartlarla ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Yapılan harcamanın iptali/iadesi halinde, kazanılan ParaPuan’lar geri alınır, ParaPuan’lar harcanmışsa tutar kredi kartına TL borcu olarak yansıtılır.
Bireysel ek kredi kartlarıyla yapılan işlemler asıl kart sahibinde yapılmış sayılacak ve kazanılan ürün ParaPuan’ı asıl karta yüklenecektir.
Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve Fix Card’ınızdan tahsil edilecektir. Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.
Kipa marketlerinin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Kipa’dan alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    sakın finansbank kipa bilet kampanyasına KATIL mayın.1 hafta oldu alışveriş yapmama rahmen hala okadar itiraz ettim ama yüklemiyor terbiyesiz banka para puanımı.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.