Salihli Kipa market kampanyaları

  • 24 Ekim 2014
Salihli Kipa market kampanyaları

Kipa’nın Salihli mağazasına özel kampanyalar ve indirimler sürüyor. Kipa Salihli’de şimdi Avrasya Sirki muhteşem gösterilerle sizi ve ailenizi bekliyor. Kampanya kapsamında 75 TL ve üzeri alışveriş yaparak sirki bedava izleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Perakende zinciri Kipa (Kitle Pazarlama A.Ş.), müşterilerine keyifli ve avantajlı alışveriş fırsatı sunmaya devam ediyor. 1-9 Kasım tarihleri arasında Salihli Kipa AVM’deki mağazalardan aynı gün içinde 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapan müşteriler, Avrasya Sirki’nin muhteşem gösterilerini bedava izleme şansını yakalıyor. Her yaşa hitap eden ve aile boyu eğlence imkanı sunan sirkte, pek çok gösteri Kipa müşterileriyle buluşuyor.

Hipermarket alışverişlerinin dahil olmadığı “Harca Kazan” kampanyasına katılan ilk 1000 kişi, Salihli Kipa AVM’deki görevli hostese alışverişinin fiş ve faturalarını göstererek biletini teslim alabiliyor. Biletler, Salihli Kipa AVM otoparkındaki sirkte, hafta içi her gün 19:00 seansında değerlendirebiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.