Kliksa 100 TL hediye çeki kampanyası 7-9 Ekim 2015

  • 07 Ekim 2015
Kliksa 100 TL hediye çeki kampanyası 7-9 Ekim 2015

Online alışveriş mağazası Kliksa yavan bir hediye çeki kampanyası daha başlattı. Kampanya kapsamında 100 TL hediye çeki veriliyor ama harcama şartı 1000 TL !

150-499 TL arası harcamada 30 TL

500-999 TL arasında 60 TL

1000 TL üzerinde de 100 TL çek veriliyor.

Kampanya 7-9 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olacak.

50 TL’de bonus hediye edilmektedir.

Kampanya Ayrıntıları

Hediye çekleri 21-22-23 Ekim 2015 tarihlerinde kullanılabilecektir. Bu tarihten sonra hala kullanılmayan hediye çekleri geçersiz sayılacaktır.
Hediye çekleri 21 Ekim’de aktif olduğunda e-posta ile bilgilendirilecektir.
Her alışverişte yalnızca 1 adet hediye çeki kazanılabilir.
Hediye çeki kazanımına Oto Aksesuarları, Altın, Takı, Mücevher ve Bebek Bezi alışverişleri dahil değildir.
Hediye çeki kazanmak için yapılacak harcamada ödenen tutar baz alınacaktır. Ödeme sırasında kullanılacak başka bir indirim kuponu, kredi kartı puanı veya vade farkı hariç tutulacaktır.
Bir kişi kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Kampanyada hediye çeki kazanmanızı sağlayacak birden fazla işleminiz olması durumunda sadece en çok indirim kazanacağınız alışverişiniz geçerli sayılacaktır.
Bir kişinin birden fazla kliksa.com hesabı açarak hediye çeki kazanmaya çalışması durumunda, bu hesaplar tespit edilecek ve bu kişi sadece 1 tane hediye çeki kazanacaktır.
30 TL’lik hediye çeki en az 150 TL, 60 TL’lik hediye çeki en az 500 TL, 100 TL’lik hediye çeki en az 1.000 TL ve üstü sepet alışverişlerinde kullanılabilir.
Her alışverişte yalnızca 1 hediye çeki kullanılabilir.
Hediye çekleri bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamazlar.
Hediye çeki kullanımına Altın, Takı, Mücevher ve Bebek Bezi alışverişleri dahil değildir.
kliksa.com kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Alıcı, hediye çeki kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa hediye çeki kendisine tekrar gönderilecektir.
Bu kampanya banka kampanyaları ile birleştirilebilir, fakat başka bir kupon kampanyası ile birleştirilemez. İndirim kuponu kullanarak gerçekleştirilen alışverişler bu kampanyaya dâhil değildir.
Yapmış olduğunuz ve birden fazla ürün içeren alışveriş dahilinde herhangi bir ürünü iade etmeniz durumunda, iade etmiş olduğunuz üründen kazandığınız çek miktarı hediye çekinizin toplamından düşecektir. Kalan hediye çeki tutarınız aynı şartlarda ve tarihlerde geçerliliğini sürdürecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.