Kliksa opet kart kampanyası 50 TL hediye

  • 27 Ekim 2014
Kliksa opet kart kampanyası 50 TL hediye

Online alışveriş sitesi kliksa.com adresinde opet karta özel 50 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor. Maximum kart kampanyası ile birleşen fırsatla beraber 75 TL’de maxi puan kazanabilirsiniz.

23 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında www.kliksa.com internet sitesinden tek seferde 750 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan Opet Kart sahipleri 50TL indirim fırsatından yararlanabileceklerdir. www.kliksa.com internet sitesindeki indirimden faydalanabilmek için Opet Kart sahiplerinin Kliksa yazıp bir boşluk bırakıp Opet Kart numaralarını 6738’e SMS ile göndermeleri gerekmektedir. (ÖRNEK KISA MESAJ: KLİKSA 7896450123456789).

www.kliksa.com internet sitesinde kampanyaya dahil ürünlerde geçerli 50 TL değerinde indirim şifresi müşterinin SMS gönderdiği cep telefonuna gönderilecektir. Müşterilerin indirimden yararlanabilmeleri için www.kliksa.com internet sitesinde indirim şifrelerini ödeme ekranına girmeleri gerekmektedir. Opet Kartı olmayan müşteriler Opet istasyonlarından Opet Kart temin edebilirler. Her bir Opet Kart ve cep telefonu maksimum 1 indirim şifresi alabilir. Her indirim şifresi 1 kez kullanılabilir. Opet ve Kliksa kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya www.kliksa.com’da yer alan altın ve bebek bezi kategorileri dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir. Kampanyaya katılım Avea, Vodafone, Turkcell aboneleri için kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj (vergiler dahil) olarak ücretlendirilir. Kampanya koşulları hakkında www.opet.com.tr ve www.kliksa.com adreslerinden bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.