Koçtaş 2015 bahçe kataloğu

  • 27 Mayıs 2015
Koçtaş 2015 bahçe kataloğu

Koçtaş mağazalarında kampanya ve fırsatlar sürüyor. Koçtaşlarda 2015 yazına özel bahçe ürünlerinin yeraldığı kampanya kataloğunu aşağıda bulabilirsiniz.

Blooma, Verve ve Mac Allister markalı ürünler sadece Koçtaş’ta
En çok tercih edilen markalardan olan Blooma, Verve ve Mac Allister markaları sadece Koçtaş mağazalarında satışa sunuluyor. Kaliteleri ve şık tasarımlarıyla Blooma marka yemek ve oturma grupları, Koçtaş müşterilerinin en çok aradığı ürünlerden. Suya, neme ve her türlü iklim koşuluna dayanıklı tik ağacından yapılma, katlanabilir, 6 kişilik Blooma Roscana masasına 799,90 TL’ye; okaliptüs ağacından yapılma, doğa dostu, 4 kişilik Blooma Malibu sete ise sadece 749,90 TL’ye sahip olabilirsiniz. Verve marka bakım ürünleri, el aletleri ve Mac Allister marka bahçe makineleri ise, bahçenizi güzelleştirmenize ve bahçe keyfinizi ikiye katlamanıza yardım etmek için, uygun fiyatlarıyla Koçtaş mağazalarında sizi bekliyor.

Haydi çocuklar bahçeye
Geçtiğimiz yıllarda satışa sunduğu; korumalı trambolin, çocuk oturma seti, salıncağı ve koltuğu gibi ürünleri yoğun ilgi gören Koçtaş; yeni sezonda ürünleri arasına eklediği ve sadece 49,99 TL’den satışa sunduğu oyun tüneli ve çocuk çadırı ürünleri ile 2015 yazında çocukları bahçeye davet ediyor.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x