Koçtaş Opet kampanyası 25 TL indirim fırsatı 15 Temmuz – 4 Ağustos 2017

  • 15 Temmuz 2017
Koçtaş Opet kampanyası 25 TL indirim fırsatı 15 Temmuz – 4 Ağustos 2017

Koçtaş ve Opet işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında Koçtaş mağazalarından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde Opetten yapacağınız 100 TL ve üzeri akaryakıt alımında 25 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 15 Temmuz – 4 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya yapı kredi cüzdan üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

250 TL ve üzeri Koçtaş mağazalarından alışveriş yapan müşteriler, 5 – 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında bir sonraki alışverişini World Üye İşyeri OPET VE SUNPET istasyonlarından tek seferde minimum 100 TL yakıt alımı yaptığında 25 TL ekstre indirim kazanacaktır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 25 TL ekstre indirim kazanabilir. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılan müşteriler , 5 – 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında bir sonraki alışverişini World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET istasyonlarından 100 TL’den daha az yakıt alımı yaptığında, indirim kazanamayacaktır.
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı veya Yapı Kredi banka kartı sahiplerinin kampanya katılımı için KOCTAS yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Yapı Kredi World Business kredi kartı sahiplerinin kampanya katılımı için INDIRIM yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini 4454’e göndermesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KOCTAS yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KOCTAS yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
Kampanya kapsamında işlemlerin Koçtaş, Opet ve Sunpet marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Bireysel kredi kartları ve Yapı Kredi Cüzdan için kazanılan indirimler 07 Eylül 2017 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. Bireysel banka kartları ile kazanılan indirimler 12 Eylül 2017 tarihine kadar yansıtılacaktır. Yapı Kredi Business kredi kartları için kazanılan indirimler 08 Eylül 2017 tarihinde yüklenecektir. 05-20 Ağustos 2017 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan Opet ve Sunpet istasyonlarından tek seferde minimum 100 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına veya banka kartlarına indirim yansıtılmayacaktır. Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak indirim 25 TL’dir. Ek indirim bulunmamaktadır.
Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile veya Yapı Kredi Cüzdan ile katılmışsa en fazla 25 TL ekstre indirimi kazanabilir. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar ve World Business kart dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan kampanyasından faydalanamazlar. Kampanyaya Anadolubank Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar, lisanslı banka ticari kartları ve Yapı Kredi TLcard dahil değildir. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır. Ayrıntılı bilgi için www.worldcard.com.tr ve www.ykbticarikartlar.com’u ziyaret edebilirsiniz.
World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerli olup, bir firma kampanyadan en fazla 25 TL ekstre indirimi kazanabilir. World Business kartlar Yapı Kredi Cüzdan kampanyasından faydalanamaz

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x