Koçtaş tasarım yarışması katılım formu

  • 25 Ekim 2011
Koçtaş tasarım yarışması katılım formu

Koçtaş müşterilerine özel harika bir tasarım yarışması başlatıyor.Türkiye`nin ev geliştirme merkezi Koçtaş, geleceğin mimar ve iç mimarlarına destek oluyor. Genç tasarımcılar Koçtaş`ın binlerce ürün çeşidiyle diledikleri banyoyu tasarlıyor.

Yarışma Öğrencilerin uygun göreceği ölçekteki konutların ihtiyaçlarına cevap verecek, farklı kültür ve yaşam biçimlerinin gerektirdiği düzenlemeleri içeren “banyo/banyoların” yarışmanın amaçları ile bağlarının kurularak ve Koçtaş’ta pazarlanan ürünler kullanılarak tasarlanmasıdır.

Yarışmaya Katılım Koşulları;

  • İç Mimarlık ve Mimarlık Lisans Öğrencileri” ile sınırlıdır. Yarışmaya Türkiye Cumhuriyetindeki İç Mimarlık ve Mimarlık Bölümlerinde öğrenim gören lisans öğrencileri bireysel ya da grup olarak katılabilirler.
  • Yarışmaya katılan her projede özgünlük ve daha önce başka bir yerde yayınlanmamış veya başka bir yarışmada ödül almamış olması şartı aranmaktadır. Bunun aksi bir durumun tespiti ve bu tespitin jüri üyelerinin nitelikli çoğunluğu tarafından onaylanması halinde, proje yarışmadan diskalifiye edilir; ödül kazandıysa ödülün tamamı yarışma organizasyonuna iade edilir.
  • Yarışmaya katılım ücretsizdir.
  • Yarışmacılar ancak 1 proje ile yarışmaya katılabilirler.
  • Yarışma projeleri iade edilmeyecektir.
  • Yarışmaya sunulan çalışmaların mağaza içi uygulama ve yayınlama hakları KOÇTAŞ’a aittir.
  • Yarışmaya katılan öğrenciler, bu şartname hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.

YARIŞMA TAKVİMİ
10 Ekim 2011 Yarışmanın ilanı
21 Ekim 2011 Soru Sorma için Son Tarih Saat 17.00
25 Ekim 2011 Yanıtların ilanı
12 Aralık 2011 Proje Teslimi Saat 17.00
16 Aralık 2011 Jüri Değerlendirmesi
20 Aralık 2011 Sonuçların ilanı
20-31 Aralık 2011 Sergi
Kolokyum tarihi daha sonra duyurulacaktır.

Yarışma Sonuçunda verilecek Ödüller;
1. Ödül 5000 TL
2. Ödül 2500 TL
3. Ödül 1500 TL
5 Adet Mansiyon 1000’er TL
3 Adet Teşvik Ödülü 500’er TL

Proje teslim tarihi 12 Aralık 2011 Pazartesi günüdür. Projeler bu tarihte saat 17.00’ye kadar elden ya da kargoya teslim edilebilir. Projenin kargo ile gönderilmesi durumunda ilan edilen tarih ve saatten önce kargoya teslim edilip makbuzunda ve proje ambalajı üzerinde teslim saatinin belirtilmesine dikkat edilmelidir. Elden teslimde ya da kargo ile ulaştırılması durumunda gereken adres ; KOÇTAŞ Merkez Genel Müdürlük
Pazarlama Departmanı – Dilek Akbulut Taşdelen Mevkii, Şile Otobanı 11.km Alemdar Sapağı Sırrı Çelik Bulvarı No:1 C Blok 34788 Çekmeköy/İSTANBUL

Yarışma paftalarının tamamı (jpeg formatında) iki kopya Cd-Rom olarak da teslim edilecektir. CD’lerin üzerinde rumuz yazılması zorunludur.

Yarışmaya Katılım Formuna buradan ulaşabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.