Koçtaş’ta Turkcell cüzdana özel 50 TL indirim kampanyası

  • 20 Eylül 2013
Koçtaş’ta Turkcell cüzdana özel 50 TL indirim kampanyası

Koçtaş mağazalarında kampanyalar devam ediyor. Koçtaş internet sitesi koctas.com.tr adresinde Turkcell Cüzdan’a özel 50 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor. 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak indirim 20 Eylül-16 Kasım 2013 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya ilk 200 alışveriş ile sınırlıdır. Kampanyadan faydalanabilmek için koctas.com.tr’de ödeme adımında Turkcell Cüzdan’ı seçmeniz gereklidir. İndirimli alışverişe başlamak için GARANTİ bankası kartınızı Turkcell Cüzdan’a eklediginizden ya da Garantiparam’a nakit yüklediğinizden emin olun!

Turkcell Cüzdan nasıl oluşturulur?

  • Turkcell Cüzdan’ınızı oluşturmak için CUZDAN yazıp 7777’ye gönderin.
  • Kartınızı Turkcell Cüzdan’a ekleyerek alışverişe başlamak için GARANTI yazıp 7777’ye göndermeniz ve telefonunuza gelecek Güvenli Bilgi Ekran’ından Turkcell Cüzdan’a eklemek istediğiniz kartın son 6 hanesini yazmanız yeterli. (Akıllı telefonlarınız içinse, Turkcell Cüzdan mobil uygulaması içerisinde, “kartlar” sekmesindeki “kart ekle”ye basmanız ve oradaki yönlendirmeyi izlemeniz yeterli.)
  • Böylece Turkcell Cüzdanınızı mevcut Garanti Bankası Mastercard/Maestro logolu kartlarınızla da kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Turkcell Cüzdanınızı kullanmaya başlamak için Turkcell İletişim Merkezleri’nden Turkcell Cüzdanınıza nakit para da yükleyebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ