Kampanya ve İndirim Haberleri

Makro market 2017 kurbanlık fiyatları ve kredi kartı kampanyaları

  • 18 Ağustos 2017
Makro market 2017 kurbanlık fiyatları ve kredi kartı kampanyaları

Makro market mağazalarında 2017 kurbanlık satışları başladı. Makro marketlerde En az 12 kg Karkas Et  ciğer Paketli Kurban 750 TL‘den, En Az 16 kg Karkas Et  ciğer Paketli Kurban 850 TL‘den fiyatlarla sizleri bekliyor. Makroda paraf kredi kartı sahiplerine özel kurban alımlarında %10 indirim fırsatı, maximum kredi kartın özel 85 TL maxi puan ve world karta özel 50 TL puan fırsatı sunuluyor.

Makro 2017 Kurban Satışı İle İlgili Bilgiler;
Kurbanlık satışı nerede yapılır?

Satışlarımız, Saray Mahallesi, Gıdacılar Caddesi, Kazan-Ankara adresinde bulunan Makro Kurban Satış ve Kesim Tesisi’nde yapılacaktır.

Kurbanlık seçme ve kesme süreci nasıldır?
* Müşterilerimiz, Makro Kurban Satış ve Kesim Tesisi’ne gelerek oluşturduğumuz padoklarda kurbanlıklarını seçeceklerdir. Satın aldığınız kurbanlıkları, dilerseniz alıp götürebilir, dilerseniz kesim tarihine kadar, özel bakıcıların bulunduğu ve veteriner hekim kontrollerinin yapıldığı Makro Kurban Satış ve Kesim Tesisi’ne bırakabilirsiniz.
* Müşterilerimizin ‘Satış Sözleşmesi’ndeki fiş numarası ile işaretlenen kurbanlıkların kesimi, rezervasyon kartında belirtilen bayram günü ve randevu saatinde, müşterimizin de gelmesi ile yapılacaktır.
* Kurbanlıkların kesimleri, bayramın 1., 2. ve 3. günü (01, 02, 03 Eylül 2017) gerçekleştirilecektir.

Kurbanlıklar hakkında bilgi alabilir miyim?
Kurbanlıklarımız, kurban olma vasıflarını taşıyan, Anadolu’da yetiştirilmiş, Küçükbaş için 1 yaşını tamamlamış, Büyükbaş Dana için 2 yaşını tamamlamış, yerli besi ırklardan, veteriner hekimler gözetiminde seçilmiştir. Kurban kesim gününe kadar tüm kurbanlıkların sağlık kontrolleri, veteriner hekimlerimiz tarafından yapılmakta ve kurbanlıklar, 20 dönümlük arazimizde, uzman bakıcılar tarafından beslenmektedir.

İbadet ve temizlik için yeriniz var mı?
Bayram namazı, vakit namazları ve temizlik için, cami, şadırvan, tuvalet ve lavabo imkanlarımız bulunmaktadır.

Kurban derisini bağışlayabilir miyim?
Kurban derilerini, isterseniz, tesisimizde bulunan devletin resmi bağış kurumlarına bağışlayabilirsiniz.

Paketli Sanal Kurban hakkında bilgi alabilir miyim?
• Müşterilerimiz, tüm MAKRO mağazalarımızdan ve İstanbul daki tüm UYUM mağazalarımızdan paketli küçükbaş kurbanlık satın alabilecektir. Müşterilerimiz paketli kurban etini 12-16 kg. ağırlığında, koli içerisinde, bayramın 2. günü, saat18:00’den itibaren, kurbanı satın aldıkları mağazalarımızdan teslim alabilirler.
• Kutu içerisinde, karkas, 2 kol, 2 but, 2 kafes, 1 gerdan, 1 fileto yer alacaktır. Ciğer ve yürek ise, 12-16 kg. dışında, isteyen müşterilerimiz için kurban kolisinine ayrıca konulacaktır.
• Paketli Sanal Kurban sistemimizde, vekalet uygulaması şöyledir: Müşterilerimiz, mağazalarımızdan kurbanlıklarını satın alırken iletişim bilgilerini verecektir. Müşterilerimiz kurbanlığın kesiminden önce görevli personellerimiz tarafından aranarak, vekaleti alınacaktır. İslami şartlara uygun olarak alınan vekalete göre kesim işlemi yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. merve dedi ki:

    Yorumunuz çok güzel bir uygulama makro markete teşekkürler

BİR YORUM YAZ