Kampanya ve İndirim Haberleri

Makromarket 2012 kurbanlık satışı fiyatları

  • 12 Ekim 2012

Makromarket 2012 kurban bayramına özel kurbanlık satışlarına başladı. Makromarketlerde bu yıl canlı kurbanı kg fiyatı üzerinden alabileceğiniz gibi paket olarak ya da adet olarak kurbanınız seçebilirsiniz.

Makromarket 2012 Kurbanlık fiyatları

Canlı kuzu kıvırcık kg. 13.90 TL

Canlı kuzu Karaman kg 12.90 TL

Canlı dana kg 12.75 TL

Paketli küçükbaş 675 TL

Adet kurban 450 TL

Makro’da satılan kurbanların kilogram fiyatları da geçen seneye göre indirimli. Geçen yıl 13.90 ile 14.90 TL arasında olan fiyatlar bu yıl 12.75 TL ile 14.90 TL aralığına indirildi. Makro da 18 kg olan paketlenmiş küçükbaş kurbanlıklar 625 TL’den satılırken, Karaman cinsi kurbanlar 450 TL’den müşterilerine sunuluyor.

Ankara halkının her zaman özlem duyduğu modern bir

kurban kesim Merkezi

Kesim Merkezimiz, 20 dönümlük bir arazi üzerinde kurulu, yüzlerce büyükbaş ve yüzlerce küçükbaş hayvan kapasiteli olarak organize edildi.

Ayrıca küçükbaş kurbanlıklar için 1500 adet/gün kapasiteli, büyükbaş kurbanlıklar için ise 500 adet/günkapasiteli ayrı ayrı iki adet kesimevi bulunmaktadır.

Kurban Bayramı’ndan önce insanların gelip kurbanlık hayvanları görmesi için padoklar oluşturduk. Müşterilerimiz ve konuklarımız bu padoklarda kurbanlıklarını seçecekler, işaretleyecekler, bayram günü belirlenen randevu sisteminde buraya gelip kesimlerini yaptıracaklar.

Sanal Kurban Satışlarımız Ankara – İstanbul – Kırıkkale’ deki Tüm Mağazalarımızda.
Değerli Müşterilerimiz kesilmiş kurban etlerinizi paketlenmiş şekilde bayramın 2. günü saat 16:00’ dan itibaren aynı mağazalarımızdan teslim alabileceklerdir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. hüsamettin dedi ki:

    merhaba ben büyük baş kubanlıklar hakkında bilgi ve fiyat öğrenmek istiyorum ankarada kesecegim bilgi verirseniz menmun olurum

  2. murat babadag dedi ki:

    Merhaba ben büyük baş kurbanlık için fiyat almak istiyorum.
    Kesim yerine ulaşılacak servis imkanınız varmı.

BİR YORUM YAZ