Media Markt black friday indirimleri 24 Kasım 2017

  • 21 Kasım 2017
Media Markt black friday indirimleri 24 Kasım 2017

Media Markt tüm dünyada alışveriş çılgınlıkları ile kutlanan Black Friday kampanyası kapsamında bu yıl 24 Kasım 2017 tarihinde muhteşem indirim fırsatları sunucak. Bu cuma geçerli olacak kampanyayı kaçırmayın!

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, büyük Black Friday indirimindeki sınırlı sayıda ürünleri yakalayabilmeleri için tüketicileri Black Friday’e hazırlıyor

Dünya markalarını, bol çeşit, düşük fiyat ve  kaliteli hizmet anlayışı ile sunan,  Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Black Friday’e özel hazırladığı kampanyasıyla tüketicileri yüzde 55’e varan indirimlerle buluşturuyor.

Dünyada en büyük alışveriş günlerinden biri olarak kabul edilen Black Friday, MediaMarkt tüketicilerinin de yüzünü güldürüyor. Akıllı telefondan beyaz eşyaya, TV’den taşınabilir ses sistemlerine kadar çok sayıda ürün, ülkemizde de birçok tüketicinin beklediği Black Friday’e özel fırsatlarla sunuluyor.

Tüketiciler, yalnızca 23 – 26 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak özel kampanyadan, Denizbank’ın sunduğu 48 aya varan vadelerle sahip olabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ