Media Markt paraf kart kampanyası 150 TL hediye 13-30 Kasım 2021

  • 16 Kasım 2021
Media Markt paraf kart kampanyası 150 TL hediye 13-30 Kasım 2021

Paraf kredi karıtnızla Media Markt mağazaları ve internet sitesinden yapacağınız 1500 TL ve üzeri ödemelerde 150 TL hediye paraf para fırsatı sunuluyor. Kampanyaya paraf mobilden 13-30 Kasım 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Ödül kazanımına ilişkin bilgi Paraf Mobil’de yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir.
Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecektir. Kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir.
Kazanılan ParafPara’lar 2 Ocak 2022 saat 21:59’a kadar kullanılacak olup, kullanılmayan ParafPara’lar 3 Ocak 2022 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan ilk işlemi ile sadece bir kez yararlanabilir ve en fazla 150 TL ParafPara kazanabilir.
Kampanyaya katıldıktan sonra katılım kanalı değişikliği yapılamaz.
İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.
Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.
Paraf , Parafly ve sanal kartlar kampanyaya dahil olup, Parafree, Business kartlar, HalkCard ,Debit kartlar, ek kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir. İşlemin iadesi ile birlikte kampanya tutar kriterinin altına düşmesi durumunda verilen paraf para geri alınacaktır.
ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
Kampanyaya kayıt olunan kartın kayıp, çalıntı veya diğer nedenlerle kapatılması durumunda, kapatılan kart aynı gün içinde yenilenmez ise kampanya kaydı iptal olmaktadır. Kampanya kaydı iptal olduktan sonra yapılan işlemler kampanyaya dahil olmayacaktır.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x