Metro 2013 kurban fiyatları

  • 26 Eylül 2013
Metro 2013 kurban fiyatları

Metro marketlerde 2013 kurbanlık satışları başladı. Metroda noter onaylı islami koşullara uygun kurban kesimi yapılıyor. Kurbanlıklarınızı 26 Eylül – 15 Ekim 2013 tarihleri arasında alabilirsiniz. Metroda 500 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL hediye bonus fırsatı sizleri bekliyor.

Metromarket.com.tr adresinden siparişinizi verin, hazırlayacak kurban paketinizi Metro mağazalarından teslim alın.

26 Eylül – 10 Ekim tarihleri arasında satışı yapılacak kurbanlıklar bu yıl Dana Hisse 690 TL (koli dahil minimum 20 kg), Karaman Kuzu 670 TL (koli dahil minimum 20 kg), Kıvırcık Kuzu 730 TL (koli dahil minimum 20 kg) satılacaktır.

Kurbanlıklar bayramın 1. günü bayram namazı kılındıktan sonra islami usullere uygun olarak imam ve noter huzurunda kesilecektir. Kesim sonrası hijyenik koşullarda soğutulacak ve dinlendirilecek, sonrasında parçalanıp kolilenecektir. Koliler Frigorifik araçlarla mağazamıza sevk edilecektir.

Kurbanlık kuzuların canlı ağırlıkları yaklaşık 50 kg; kesilmiş ağırlıkları koli içerisinde Karaman kuzu için minimum kolisi dahil 20 kg, Kıvırcık kuzu için minimum kolisi dahil 18 kg olacaktır. Kurbanlık dananın canlı ağırlığı yaklaşık 350-400 kg olup kesilmiş ağırlığı koli içerisinde 1/7 hisse miktarı minimum kolisi dahil 20 kg olacaktır.

Kurbanlık kuzular 9 parçaya ayrılıp 2 adet kemikli but, 2 adet kemikli kol, 2 adet kanat kafes, 1 adet kemikli gerdan, 1 adet ciğer takımı, 1 adet kuyruk yağı olacak şekilde parçalanıp koli içerisinde teslim edilecektir.

(Kıvırcık kesim kurbanlıklar 8 parçadır, 1 adet kuyruk yağı Karaman koyunu için geçerlidir). Dana koli içerisinde kemiksiz hale getirilmiş ve 7 eşit hisseye ayrılmış olarak teslim edilecektir. Kurbanlık kuzular 9 parçaya ayrılıp 2 adet kemikli but, 2 adet kemikli kol, 2 adet kanat kafes, 1 adet kemikli gerdan, 1 adet ciğer takımı, 1 adet kuyruk yağı olacak şekilde parçalanıp koli içerisinde teslim edilecektir. (Kıvırcık kesim kurbanlıklar 8 parçadır, 1 adet kuyruk yağı Karaman koyunu için geçerlidir). Dana koli içerisinde kemiksiz hale getirilmiş ve 7 eşit hisseye ayrılmış olarak teslim edilecektir.

Kesilen kurbanların derileri, bağırsakları ve kelleleri belge karşılığında noter huzurunda Türk Hava Kurumu’na teslim edilecektir.
Kurban satışında diğer kampanya, promosyon ve indirimler geçerli değildir. Hizmetimiz belli sayıda kurbanla sınırlıdır.

Kurbanlıklar bayramın 2. günü saat 16:00 itibari ile teslim alınabilecektir, bayramın 4. günü saat 18:00’a kadar teslim alınmayan kurbanlar hayır kurumuna adınıza bağışlanacaktır. Kurban koli tesliminde alıcı kişinin kimlik göstermesi mecburidir.

*Adana, Mersin, Kayseri, Samsun, Diyarbakır ve Gaziantep mağazalarında kurbanlık satışı yapılmayacaktır.

Kurban bağışları hakkında daha detaylı bilgi almak, sorun ve görüşlerinizi dile getirmek için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.
Çağrı Merkezi: +90 212 4445040

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ