Migros 2013 ramazan erzak paketleri fiyatları

  • 03 Temmuz 2013
Migros 2013 ramazan erzak paketleri fiyatları

2013 Ramazan ayında satışa sunacağı ramazan erzak paketlerini duyuran Migros ekonomik fiyatlı kolileri ile en iyi fiyatlar kaliteli ürünleri sizlere sunuyor.

Migros, özel tasarımlı “Ramazan HediyeM” Kart ve ile Ramazan’da hediye vermek isteyenler için anlamlı bir alternatif sunuyor. “Ramazan Hediye” kartlara 5 ile 500 TL arasında değişen tutarlarda yükleme yapılabiliyor. Kartın hediye edildiği kişiler, yüklenen tutar karşılığında ihtiyaçları doğrultusunda diledikleri ürünü alabiliyorlar. Tüm Migros mağazalarında geçerli olan HediyeM Kart sahip olmak için Migros mağazalarını ziyaret etmek gerekiyor.

Tüketicinin Ramazan ihtiyacını tam olarak karşılayacak şekilde hazırlanan Ramazan kolileri, tüketici için yüzde 37’ye varan tasarruf fırsatı sunuyor. Migros tarafından üç farklı içerikte hazırlanan Ramazan kolilerinin yanı sıra Ramazan süresince özel kampanyalarla sunulacak ürünler de, aile bütçesinde fark yaratacak fiyatlarla raflardaki yerini alıyor.

Migros, 11, 16 ve 21 ürün çeşidinin bulunduğu üç değişik koli seçeneği hazırladı. 11 çeşitten oluşan “Bereket” kolisi 19,90 TL’den satılıyor. Bereket kolisi, 4 kişilik bir ailenin iftar sofrası için ihtiyacı olan ürünleri içeriyor. Bereket kolisinde un, pirinç, çay, küp şeker, ayçiçek yağı, hazır çorba, makarna, salça, bulgur, toz tatlı ve gazlı içecek bulunuyor. 16 çeşitten oluşan “Lezzet” kolisi 29,90 TL’den satılıyor. Bu pakette un, pirinç, çay, Türk kahvesi, küp şeker, ayçiçek yağı, hazır çorba, makarna, salça, bulgur, reçel, krem çikolata, bisküvi, buzlu çay, gazlı içecek ve toz tatlı yer alıyor. 21 çeşitten oluşan “Ziyafet” kolisi 44,90 TL’den satılıyor. Bu pakette un, pirinç, çay, Türk kahvesi, küp şeker, ayçiçek yağı, hazır çorba, makarna, salça, bulgur, reçel, bal,  sofra tuzu, siyah zeytin, bisküvi,  tavuk bulyon, krem çikolata, buzlu çay, gazlı içecek, limonata ve toz tatlı bulunuyor.

Money Visa ile 10-25 Temmuz tarihleri arasında Migros mağazalarından 4 farklı dönemde sıvı yağdan çaya, meşrubattan peynire 4 farklı temel tüketim ürün grubunda yapılacak alışverişlerde anında yüzde 25 indirim imkanı sağlıyor.

Ayrıca Ramazan ayı boyunca Money Visa Kart ile Migros mağazalarından veya Sanal Market’ten yapılacak Ramazan kolisi alışverişlerinde anında yüzde 10 indirim uygulanacağı belirtiliyor.

19 Temmuz-19 Ağustos tarihleri arasında Migros, Tansaş, 5M Migros ve Macrocenter mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club, Money Visa veya Money Club özellikli kartlar ile yapılacak alışverişlerde, sunulan hedefi gerçekleştiren müşteriler Money kazanacak. Kampanyadan kazanılan 1 Money, 1 TL değerinde bedava alışveriş imkanı sağlayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ