Migros 2013 Ramazan kampanya ve indirimleri

  • 03 Temmuz 2013
Migros 2013 Ramazan kampanya ve indirimleri

Migros marketlerde 2013 Ramazan ayına özel kampanya ve fırsatlar sizleri bekliyor. Ramazanda Migroslarda geçerli olacak fırsatları aşağıda bulabilirsiniz.

1 -Temel Gıdalarda Hesaplı Fiyatlar; Un, süt, çay ve seker gibi temel gıda ürünlerinde uygun fiyatlar Migros’ta!
2 -700’den Fazla Üründe İndirimli Fiyatlar ve kampanyalar
3- Çok Kazandıran Money Hedef Kampanyası
4 -Alışverişi Kazanca dönüştüren Fırsatlar; Ramazan boyunca indirim ve kazandıran kampanyalar Migros’ta!
5 -Ramazan’a Özel Money Topla Ürünleri; Money Kart’la alışveriş yapın Ramazan’a özel ekstra Money Toplayın
6 -Money Visalılar İçin Shirli İndirim Vakti!
7 -365 Gün Sarı Etiketli Ürünler, Her gün yüzlerce üründe evlere şenlik indirimler
8 -Bol Kazançlı Ramazan Kolileri
9 -Her 50 TL ve üzeri alışverilerinizde inanılmaz indirimler Migros’ta sizleri bekliyor
10- Migros Hizmet ve Kalite Güvencesi; Migros’tan satın aldıgınız her ürün, üretim asamasından size ulasana kadar yüzlerce kalite ve saglık testinden geçer.

4 – 13 Temmuz tarihleri arasında 50 TL’lik Çay ve Kahvaltılık Ürün alışverişlerinde anında 5 TL İndirim Kahvaltılık ürünlere bal, reçel, helva, tahin, pekmez,krem çikolata ve fındık/fıstık ezmesi dahildir.

Turşu Ürünlerinde %40 İndirim

4-17 Temmuz 2013 tarihleri arasında Money Club Kart ve Money Visa ile  Konserve alışverişlerinizde %30 İndirim

10-13 Temmuz 2013 tarihleri arasında Money Visa ile Migros, Tansaş, 5M, Migrosjet, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten yapılacak 30 TL’lik Sıvı Yağ, Bakliyat, Pirinç ürünü alışverişine %25 indirim verilecektir. 14-17 Temmuz 2013 tarihleri arasında Money Visa ile Migros, Tansaş, 5M, Migros, Migrosjet, Macrocenter ve Migros Sanal Market’ten yapılacak 30 TL’lik Çay, Şeker, Salça, Kahvaltılık (*Bal, Reçel, Helva, Tahin, Pekmez, Krem Çikolata ve Fındık/Fıstık Ezmesi) ürünü alışverişine %25 indirim verilecektir. İndirimden yararlanmak için kasa işlemlerine başlamadan önce Money Visa’nın kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money Visa ile yapılması gerekmektedir. Bir müşteri her bir kampanyadan en fazla 30 TL’lik indirim alabilir. İndirim teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.

4-17 Temmuz 2013 tarihleri arasında Migros, Tansaş, 5M Migros mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Visa veya Money Club özellikli kartlar ile tek seferde her 10 TL’lik Ülker atıştırmalık ürün çeşitleri alımına deniz topu 51 cm, çift boğumlu kırmızı kolluk, baskılı simit 51 cm, Proco deniz makarnası, baskılı kolluk deniz yıldızı, plaj hasırı 60×180 cm BH-109, Kartela kulak tıkaçlı gözlük ürünlerinden 1 adet hediye edilecektir.

04-17 Temmuz 2013 tarihleri arasında Migros veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Visa veya Money Club Kart özellikli kartlar ile tek seferde her 7 TL’lik Knorr marka çorba, bulyon, harç alışverişlerine 2 Money hediyesi verilecektir.

Migros Mağazalarından Money Kart ile tek seferde 10 TL ve katları tutarında(her 10 TL için bir çekiliş hakkı) içerisinde 1 adet Duru duş jeli olması şartı ile Duru markalı ürünlerden satın alanlar arasında düzenlenecek çekilişle 20 kişiye Samsung 40F6100 Led TV hediye edilecektir.

Migros’tan Money Club her 30 TL’lik Homebasix Vakumlu Hurç alışverişinizde 1 adet Ford Fiarta, 5 iPhone 5 ve 10 adet 82 cm Vestel LED TV kazanma şansı sizi bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ