Migros Antalya Avm Mercedes C 180 çekiliş kampanyası

  • 01 Kasım 2012
Migros Antalya Avm Mercedes C 180 çekiliş kampanyası

Migros Antalya alışveriş merkezinden 2012 yıl sonu çekiliş kampanyasında büyük hediye Mercedes C 180. Kampanyada 1 Kasım – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında  aynı gün içinde toplam 100 TL’lik alışveriş yaparak çekilişe katılabilirsiniz.

Ece Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde yer alan mağazalardan 01 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında aynı gün içinde toplamda  100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler,  alışveriş fatura/fişleriyle kampanya katılım masasına gelerek fişlerini onaylatacaklar. Alışveriş fişlerinin onayından sonra, üzerinde iletişim bilgileri yer alan “Fantalya Migros” formunu dolduran katılımcılara yapmış oldukları her 100TL alışveriş için bir çekiliş numarası verilecek. Kampanya sonucunda yapılacak çekilişle, Antalya Migros Alışveriş Merkezi talihlisi 1 adet Mercedes C 180 marka otomobilin sahibi olacak.

Ayrıca, kampanyaya katılan tüm ziyaretçilerin vermiş oldukları iletişim bilgileri “Fantalya Migros” veri tabanına kaydedilerek, bundan sonraki Antalya Migros Alışveriş Merkezi’ne ait tüm kampanya ve sürprizlerden de faydalanması sağlanacak.

Bu muhteşem hediyenin sahibi siz olmak istiyorsanız, 01 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında tüm ziyaretçilerimizi ve özellikle de siz değerli basın mensuplarımızı Antalya Migros Alışveriş Merkezi’ne bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ