Migros Colgate diş macunu Tchibo kahve makinesi hediye kampanyası

 • 11 Mayıs 2016
Migros Colgate diş macunu Tchibo kahve makinesi hediye kampanyası

Migros marketlerden Colgate Optik Beyaz Kalıcı Diş Macunu alanlar arasından yapılan çekiliş sonucunda şanslı 300 kişi Tchibo Cafissimo COMPACT Kapsüllü Kahve Makinesi kazanacak. Kampanya bu ay 25 Mayıs tarihine kadar devam edecek olup tüm Migros, 5M Migros, Migros  Jet veya Sanal Market mağazalarında geçerli olacaktır.

tchibo-kahve-makinesi

Tchibo kahve makinesi

Kampanya Ayrıntıları

Bu kampanya Colgate-Palmolive Temizlik Ürün. San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 15.04.2016 tarihli ve 52739871-255.01.02/983-3288  sayılı izni ile 12.05.2016 (09:00) – 25.05.2016 (22.00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

 • Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros  Jet veya Sanal Market mağazalarından Colgate-Palmolive Temizlik Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.’ye ait olan Colgate Optik Beyaz Kalıcı Beyazlık 75 ml diş macunu (her 1 adet ürün  alımına bir çekiliş hakkı) satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis  Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilecektir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kart sahipleri çekilişe katılamayacaktır.
 • Çekilişte 300 kişi 147,96  TL değerinde Tchibo Cafissimo Compact kırmızı kahve makinası ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin  özellikleri farklılık gösterebilir.
 • Çekiliş 10.06.2016 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul  adresinde  bulunan  konferans  salonunda  noter  huzurunda,  isteyen  herkesin  katılımına  açık  olarak  gerçekleştirilecektir.
 • Kazanan  talihliler  15.06.2016  tarihli  Birgün  Gazetesi   Türkiye baskısında duyurulacaktır.
 • Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
 • Postada meydana gelen gecikmelerden Colgate-Palmolive Temizlik Ürün. San. ve Tic. A.Ş. sorumlu  tutulamaz.
 • Kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Colgate-Palmolive Temizlik Ürün. San. ve Tic. A.Ş., Migros Ticaret A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic.  Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye  kazanamaz.
 • Kart üyelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 • Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 03 nolu Markera Kampanya Danışma Hattından ulaşabilirsiniz.
 • Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul  etmiş sayılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.