Kampanya ve İndirim Haberleri

Migros kurban fiyatları büyükbaş küçükbaş 2021

  • 25 Haziran 2021
Migros kurban fiyatları büyükbaş küçükbaş 2021

Migros marketlerde 2021 kurban satışları başladı. Kampanya kapsamında büyükbaş ve küçükbaş kurbanlıklarda indirimler sizi bekliyor. Migrosta money bonusa özel ekstra indirim fırsatıyla kurbanlık fiyatlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Minimum 12 kg’lık Kurbanlık Koç 1.795 TL, Money Bonus ile 1.670 TL’ye,
Minimum 16 kg’lık Kurbanlık Koç Kıvırcık 1.950 TL Money Bonus ile 1.825 TL’ye,
Minimum 25 kg’lık Kurbanlık Büyük Baş (33-35 kg arası kemeikli ete denk gelir) (1/7 Hisse) 2.295 TL Money Bonus ile 2.170 TL’ye satışa sunuyor.

Migros bu yılda müşterilerine Üç farklı kurban seçeneği sunuyor. 16 kilogram Kıvırcık koç, 12 kilogram koç ve büyükbaş 1/7 hisse olmak üzere üç seçenek bulunuyor. Kurbanlık koçlar koli içinde 2 but, 2 kol, 2 kafes, 1 gerdan ve 1 böbrek yatağı olacak şekilde hazırlanıyor. Kesilen kurbanlık koçların veteriner hekim muayenesi sonucunda, tüketimi uygun olan karaciğer, dalak ve yüreği koli içerisinde yer alıyor. Kurbanlık büyükbaşlar ise kemiksiz hale getirilerek 7 eşit hisse olacak şekilde hazırlanıyor. Ayrıca müşteriler, kurban kolilerini Migros mağazalarından teslim almaları halinde, randevu aldıkları saatte tercihlerine en uygun şekilde parçalama ve hazırlama hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar.

Kurbanlık almak isteyenler Migros mağazalarından sipariş formu doldurarak, “www.migros.com.tr” üzerinden online başvuru yaparak veya 444 10 44 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattını arayarak sipariş verebiliyor.

Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet ve Sanal Market mağazalarından Money Bonus ile yapılan ödemelerde ise kurban başına 125 TL indirim fırsatı sağlıyor. Maximum, World, ve Axess kartlarına 6 taksit seçeneği, Bonus ve Money Bonus kartlarına 6 taksite ek olarak 3 taksit seçeneği, Paraf ve Ziraat Bankkart’a ise 3 taksit fırsatı sunuluyor.

migros kurban fiyatları 2021

İsterseniz Kurbanlarınıza Hayır Kurumlarına Bağışlayabilirsiniz
Kurban etlerini bağış yapmak isteyenler için de her türlü kolaylığı sağlayan Migros, kurbanları kurumun talebine göre taze ve donuk olarak teslim ediyor. Kurbanlıklar, tercihe göre Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na (ZİÇEV), Türk Kızılay’a veya Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na (Koruncuk Vakfı) bağışlanabiliyor.

Money Card’a Özel İndirim
Money Bonus kredi kartı ile Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet ve Migros Sanal Market’ten yapacağınız kurban alışverişlerinize, kurban başına 125 TL indirim verilecektir. Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus kredi kartı ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ