Migros marketlerde 1158 adet bahar temizlik seti hediye

 • 02 Nisan 2015
Migros marketlerde 1158 adet bahar temizlik seti hediye

Migros marketlerde bahar temizliği kampanyası başladı. Kampanya kapsamında temizlik ürünlerinde indirimli fiyat fırsatları sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında 2-15 Nisan 2015 tarihleri arasında Migros,5M Migros,Migrosjet, Tansaş mağazalarında 30 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak 1.158 adet temizlik setinden birini kazanma şansı yakalayacaksınız.

Kampanya Ayrıntıları

 • 02.04.2015-15.04.2015 tarihleri arasında Migros,5M Migros,Migrosjet,Tansaş mağazalarından veya Sanal Merket’ten Money Clup Kart, Money Bonus ya da Money Clup özellikli diğer kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya süresi boyunca temizlik ürünlerinden (tüm çamaşır veya bulaşık deterjanları ,yüzey temizleyicileri ,sabunlar (katı ,sıvı veya jel ), halı şampuanları leke çıkarıcı ve koruyucular, oda kokuları ,temizlik bezleri,süngerler ve temizlik setleri ) birlikte veya aynı gün içerisinde her bir mağazadan tek seferde 30 TL ve katları tutarında ( her 30 TL ‘ ye bir çekiliş hakkı ) alışveriş yapan müşterilere hak ettikleri kadar çekiliş hakkı verilecektir.
 • Kampanya çekilişi her mağazadan ayrı ayrı yapılacaktır.
 • Kampanyadan ,kampanya tarih aralığı boyunca her mağazadan alışveriş yapan 1 kişi yararlanacaktır.
 • Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kart sahipleri çekilişe katılamayacaktır.
 • Kart üyelik bilgilerinin güncelliği , doğruluğu , yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Çekilişte toplam 1.158 kişiye KDV dahil 74 TL değerinde Bahar Temizliği Seti ( 1 adet CAMSİLMATİK 1 lt,1 adet VİLEDA MİKROFİBERLİ TEMİZLİK BEZİ 4’lü , 1 adet S.BRİTE YEŞİL OLUKLU SÜNGER PAKET 5 ‘li,1 adet VİLEDA STANDART ELDİVEN ORTA , 1 adet MARC AHŞAP TEMİZLEYİCİ 900 ml,1 ader KOSLA HALI ŞAMPUANI ELDE TEMİZLİK 850 ml,1 adet OTOMATİK ACTİVE FRESH 1.5 kg 10 YIKAMA, 1 adet DOMESTOS DAĞ ESİTİSİ 810 gr,1 adet CIF AMONYAKLI 500 ml,1 adet VANISH KOSLA TÜL PARLATICI 500 ml,1 adet MARC LAVANTA 900 ml ) ikramiyesi verilecektir.
 • Ürünler talihlilerin Money Clup Kart’larına yüklenecektir.
 • Kampanya döneminde satışa açık olan mağaza sayısında değişiklik olursa talıhlı sayısı da buna göre değişecektir.Kazanılan ürünler 31.12.2015 tarihine kadar saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo Hizm.Tic.Ltd.Şti. Kuştepe Mah.Mesut Cemil Sok. No:30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunun Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo. Hizm.Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.Bir kişi birden fazla ,ikramiye kazanamaz.Kampanya ile ilgile ayrıntılı bilgiye moneyclupkart.com’dan ulaşabilirsiniz.
 • Bu çekilişe katılan herkes,yukarıdaki şartları kabul etmiş satılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.