Migros Petrol ofisi kampanyasında 50 TL hediye

 • 20 Ekim 2014
Migros Petrol ofisi kampanyasında 50 TL hediye

Migros marketlerden ve Petrol ofisi istasyonlarından 19 Kasım 2014 tarihine kadar ilk 100’er TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri, 10 TL değerinde Money ve 10 TL değerinde Positive puan, ikinci 100’er TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri ise ilave olarak 15 TL değerinde Money ve 15 TL değerinde Positive puan olmak üzere toplam 50 TL değerinde puan hediye edilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya,17 Ekim- 19 Kasım 2014  tarihleri arasında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından, Migros, Tansaş, Macrocenter, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros Grup mağazalarından tek seferde ilk 100’er TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri, 10 TL değerinde Money ve 10 TL değerinde Positive puan, ikinci 100’er TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri ise ilave olarak 15 TL değerinde Money ve 15 TL değerinde Positive puan olmak üzere toplam 50 TL değerinde puan kazanabilecektir. Hediye puan kazanmak için Petrol Ofisi istasyonlarında ve Migros Grup mağazalarında, her iki alımın da aynı kart ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Harcamaların farklı kartlar ile yapılması halinde ödül kazanılamayacaktır.
 • Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 26 Kasım 2014’te alım yapılan karta yüklenecek ve 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Migros Grup mağazalarından yapılan alışverişlerde harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, operatör TL yükleme ürünleri, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.
 • Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak alışverişler tüm akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerlidir ancak kampanya ve indirimler ile birleştirilmeyecektir.
 • Petrol Ofisinde kazanılan Positive puanlar sadece Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında kullanılabilecektir.
 • Kazanılan Money’ler hem Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında hem de Migros Grup mağazalarında kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan bir müşteri sadece 1 kez yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Club veya Positive Card’ın hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir.
 • Her iki programa kayıtlı olmayan kartlar kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında Positive Card ve Money Club başvuru formu genel şartları geçerlidir.
 • Petrol Ofisi ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Sms ile 7627 ye (AKTIF KARTNO ISIM SOYADI ) money club kartınızı kaydettirip PO istasyonunda pompa fişini kasa görevlisine ibraz ederek puan kazanırsınız. İleride money kart ile çok sayıda kampanya olacağını ve bu kampanyadan kazanılan moneyPuan ile poPuanın yanısıra benzin için harcanabiliyor olması çok güzel ..

 2. Anonim dedi ki:

  kampanya 19 kasım günüde geçerli mi

 3. Anonim dedi ki:

  17 ekim – 19 kasım kampanyasında 19 kasım günü gün de geçerli midir?

 4. admin dedi ki:

  Efendim 19 Kasım 2014 dahildir.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.