Migros ramazan bayramı indirimleri 2015

  • 15 Temmuz 2015
Migros ramazan bayramı indirimleri 2015

Migros mağazalarında kampanya ve indirimler sürüyor. 2015 ramazan bayramına özel kampanya kapsamında aşağıdaki ürünlerde indirimli fiyat fırsatları sizleri bekliyor. Migrosta bayram için en güzel çikolata ve şekerlerde çok özel fiyatlar sunuluyor.

Migrosta Bayram alışverişi kazandırıyor
Bayramın olmazsa olmazı çikolata ve kolonya alışverişleri için Migros Mağazalarında düzenlenen “Gördüğünüze İnanın” kampanyası kapsamında 50 TL ve üzeri alışveriş yapan Money Club Kart sahipleri; 14 Temmuz tarihinde DVN Madlen Çikolata 370 gr ürününe 19,90 TL yerine sadece 5 TL’ye , 15 Temmuz tarihinde Selin Kolonya 1 litre ürünününe ise 14,50 TL yerine sadece 3 TL’ye sahip olabiliyorlar.

Bayrama özel bir diğer kampanya ise; Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart veya Money Club özellikli kartlarıyla bayramlık çikolata ve şeker ürünlerinden tek seferde 35 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes 5 Money, Money Bonus ile ödeme yapanlar ise 10 Money kazanıyor. Kampanyaya katılmak için MONEY yazıp 5818’e mesaj atmak yeterli.

Bugün bayram, Migros’a gelin çocuklar
Migros, tüm çocukları bayramın ilk günü mağazalarına bayramlaşmaya davet ediyor. MMM Migros, 5M Migros ve Maxi Tansaş Mağazalarına bayramın ilk günü bayramlaşmaya giden çocuklar, 5 TL değerindeki hediye çekiyle bayram sevincini yaşayacaklar. Çocuklar bu çeklerini bisküvi, çikolata, oyuncak ve süt alımlarında kullanabilecekler.

Hediye için alternatif seçenek: HediyeM Kart
Bayramda verecekleri hediyelere henüz karar veremeyenler için ise Migros Grubu, HediyeM Kart ile kolay bir alternatif sunuyor. Hediye kartlara 5 ile 500 TL arasında değişen tutarlarda yükleme yapılabiliyor. Kartın hediye edildiği kişiler, yüklenen tutar karşılığında ihtiyaçları doğrultusunda diledikleri ürünü alabiliyorlar. HediyeM Karta tüm Migros ve 5M Migros mağazalarından, Tansaş HediyeKart’a ise tüm Tansaş mağazalarından sahip olunabiliyor.

Bayramda anneler ve babalara için ürünler
Migros, her güne özel züccaciye fırsatları ile bayramda anneler ve mutfaklarına önem verenler için de çok özel kampanyalar sunuyor. Mutfakların vazgeçilmezi kek kalıpları 14 Temmuz tarihinde %30 indirimli, 15 Temmuz tarihinde Touch Me markalı çatal kaşık takımları %40 indirimli, 16 Temmuz tarihinde termos çeşitleri %40 indirimli, 17 Temmuz tarihinde Ahşap Mutfak gereçleri %30 indirimli, 18 Temmuz tarihinde Migros’un özel kendi ithalatı züccaciye ürünleri %40 indirimli ve 19 Temmuz tarihinde ise Lav Markalı cam ürünleri %30 indirimli olarak satışa sunuluyor.

Bayramda babaları da unutmayan Migros, tüm kısa kollu gömleklerde %30 indirim fırsatı sağlarken, bayrama özel gömlek, kravat ve kemerden oluşan Maberra 3’lü set ise sadece 18,95TL ile satışa sunuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ