Migros ramazan erzak paketi içeriği ve fiyatları 2015

  • 10 Haziran 2015
Migros ramazan erzak paketi içeriği ve fiyatları 2015

Migros marketlerde ramazan ayına özel 2015 erzak paketleri satışa sunuldu. Migros 3 farklı içerik ve fiyatta hazırladığı ramazan kolilerinde avantajlı fiyatlar sunuyor. Ramazan ihtiyaç sahiplerine erzak hediye edebilir, hediyem kart vererek istediğiniz tutarda alışveriş hakkı sunabilirsiniz.

Money Bonus kredi kartı sahipleri ramazan paketlerini %10 indirimli satın alabilir.

Migros Bereket ramazan paketi 21.90 TL
12 çeşitten oluşan ‘Bereket’ kolisi 21.90’ TL’den satılıyor. Bereket kolisi, 4 kişilik bir ailenin iftar sofrası için ihtiyacı olan ürünleri içeriyor. Bereket kolisinde  ayçiçek yağı, pirinç, bulgur, makarna, un,  salça, çay, küp şeker, hazır çorba, toz tatlı, gazlı içecek ve soğuk çay içeceği bulunuyor. Bereket paketi ile bereketli sahurlar ve iftarlar tüketiciyi bekliyor.

Migros Lezzet ramazan erzak Kolisi 32,90 TL
17 çeşitten oluşan ‘Lezzet’ kolisinin fiyatı ise 32.90 TL. Bu pakette ayçiçek yağı, pirinç, nohut bulgur, makarna, un, salça, çay, küp şeker, zeytin, reçel, hazır çorba, bulyon, Türk kahvesi, toz tatlı, gazlı içecek ve soğuk çay içeceği yer alıyor.

Migros Ziyafet ramazan paketi 44,90 TL
22 çeşitten oluşan ‘Ziyafet’ kolisinin fiyatı 44.90 TL olarak belirlendi. Bu pakette ayçiçek yağı, pirinç, nohut, bulgur, makarna, un, salça, tuz, hazır çorba, bulyon, çay, küp şeker, zeytin, bal, reçel, krem çikolata, Türk kahvesi, toz tatlı, şerbetli tatlı, 2 adet gazlı içecek ve soğuk çay içeceği yer alıyor.

Zengin Ramazan sofraları küçük bir karta sığdı HediyeM Kart…
Migros Grubu, özel tasarımlı ‘Ramazan HediyeM’ Kart ve ‘Tansaş Hediye Kart’ ile Ramazan’da hediye vermek isteyenler için de anlamlı bir alternatif sunuyor. ‘Ramazan Hediye’ kartlara 5 ile 500 TL arasında değişen tutarlarda yükleme yapılabiliyor. Kartın hediye edildiği kişiler, yüklenen tutar karşılığında ihtiyaçları doğrultusunda diledikleri ürünü alabiliyorlar. Tüm Migros, Tansaş, MigrosJet ve 5M Migros mağazalarında geçerli olan HediyeM Kart ve Tansaş Kart’a sahip olmak için yapılması gereken tek şey  Migros, Tansaş, MigrosJet ve 5M Migros mağazalarını ziyaret etmek…

Ramazan Kolisi Money Bonusla ekstra %10 daha İndirimli
11-24 Haziran tarihleri arasında Money Bonus Kart ile Migros, Tansaş, MigosJet, 5M Migros ve Macrocenter mağazalarından veya Sanal Market’ten yapılacak Ramazan kolisi alışverişlerinde ise anında ilave yüzde 10 indirim uygulanıyor. Ayrıca 11-24 Haziran tarihleri arasında Money Club ve Money Club özellikli kartlar ile tek seferde 25 TL ve üzeri yapılan bakliyat-bulgur-pirinç-salça alışverişlerine 10 Money, Çay-şeker alışverişlerine 10 Money, Bal-reçel-tahin-pekmez alışverişlerine 10 Money, Beyaz et alışverişlerine 10 Money ve etli şarküteri alışverişlerine 10 Money olmak üzere toplamda 50 Money hediye edilecek. Tek seferde 250 adet Ramazan Kolisi alımlarında ise 100 Money hediye kampanyası, toplu alım yapacaklar için önemli bir fırsat sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ