Migrostan 100 TL harcamaya 20 TL Petrol ofisi yakıt hediye

 • 29 Eylül 2016
Migrostan 100 TL harcamaya 20 TL Petrol ofisi yakıt hediye

Migros mağazalarından money club veya Positive card ile 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak Petrol ofisi istasyonlarından 20 TL hediye yakıt kazanabilirsiniz. Kampanya 29 Eylül – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 29 Eylül – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Hem anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde 100 TL ve üzeri, hem de Migros Grup mağazalarından da tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri, 10 TL değerinde Money ve 10 TL değerinde (1000) Positive puan, toplam 20 TL değerinde puan kazanabilecektir.
 • Kampanyadan her müşteri en fazla 2 kez yararlanabilir.
 • Hediye puan kazanmak için Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros Grup mağazalarından yapacağınız harcamalarınızda mutlaka aynı kartın kullanılması ve bu kartın hem Money Club hem de Positive Card sistemine kayıtlı olması gerekmektedir.
 • Farklı kart kullanılırsa puan yüklenmeyecektir. Money Club ya da Positive Card alışveriş öncesinde görevliye verilmelidir.
 • Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 10 Kasım 2016’da alım yapılan karta yüklenecek ve 31 Aralık 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Migros alışverişlerinde harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, operatör TL yükleme ürünleri, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.
 • Petrol Ofisi alışverişi tüm akaryakıt ve otogaz (yakıt) alımlarında geçerlidir ancak kampanya ve indirimler ile birleştirilmeyecektir.
 • Petrol Ofisinde kazanılan Positive puanlar sadece Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında (yakıt) kullanılabilecektir.
 • Money puanlar ise hem Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında hem de Migros Grup mağazalarında kullanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında Positive Card ve Money Club başvuru formu genel şartları geçerlidir.
 • Kampanya ve kart kayıtlılık detayları için www.moneyclubkart.com veya www.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir, 444 10 44 Migros Çağrı Merkezi veya 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Osman dalan dedi ki:

  Hediye puan kazanmak için Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros Grup mağazalarından yapacağınız harcamalarınızda mutlaka aynı kartın kullanılması ve bu kartın hem Money Club hem de Positive Card sistemine kayıtlı olması gerekmektedir. Aynı kart derken petrol ofisinde yüz lira alışveriş öncesi positive kart vereceğiz sonra migros ta yine petrol ofisinde kullandığımız positive kartı mi vereceğiz? Yoksa petrol ofisinde positive kart migros ta money kart mi kullanacağız

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Osman bey harcama yapacağınız kredi kartının money club sisteminde ve positive card sistemin kayıtlı olması gerekiyor.

 3. pelin çoban dedi ki:

  iyigünler,ben petrol ofisi istasyonundan kampanya dahilinde 100 tl benzin alımı yaparken bana bu bilgi verilmedi. pozitive kartımın olmadığını biliyorlardı kampanya için alım yaptığımızda ama böyle olması gerekiyor diye bilgi verilmedi.bu durumda ne olacak ben kampanya dan yararlanmak için o alışverişleri yaptım.bu durumlar yaşandıkca firmalara olan güvende zedeleniyor.çalışan personel hatası olsada.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.