Türk telekom Migros sanalmarket 25 TL indirim kodu

 • 02 Eylül 2016
Türk telekom Migros sanalmarket 25 TL indirim kodu

Türk telekom aboneleri cep telefonlarından ücretsiz alacakları kod ile Migros sanalmarket üzerinden yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL anında indirim fırsatından yararlanacak. Kampanyada indirim kodunuzu almak için sanal yazıp 6262’ye mesaj göndermelisiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • 1 Eylül – 1 Ekim 2016 tarihleri arasında Türk Telekom bireysel mobil faturalı tarifelerinde bulunan müşterilere özel, Migros Sanal Market’ten tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25 TL indirim verilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için SANAL yazıp 6262’ye kısa mesaj gönderilmesi ve kısa mesaj yoluyla telefona gelen indirim kodunu www.sanalmarket.com.tr internet sitesinde veya Migros Sanal Market mobil uygulamasında ödeme ekranında ‘İndirim çekimi kullanmak istiyorum’ alanına girerek ve ‘KULLAN’ butonuna basarak kullanılabilir. Kampanyadan Gelir Paylaşım Ortaklığı (Bimcell, POCell, Teknosamobil, PTTCell ve diğer) tarifeleri hariç Bireysel mobil faturalı tarifeler müşterileri ve taraftar hat sahipleri faydalanabilir.
 • İndirim kodu 5 Ekim 2016 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyadan yararlanılabilmesi için kısa mesaj gönderilerek şifre alınması gerekmektedir.
 • Her müşteri kampanyadan yalnızca bir defa faydanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.
 • Kampanya katılım mesajı 1 standart SMS ücreti ile ücretlendirilecektir.
 • Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya elektrik/elektronik kategorisinde yer alan ürünler, hediye çeki satın alımları ve Kurban siparişleri dahil değildir.
 • Migros Sanal Market’in telefonla sipariş uygulaması kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım 3.500 kişi ile sınırlıdır.
 • Kampanya, Migros Sanal Market’in hizmet verdiği 24 ilde (Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Malatya, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon) geçerlidir
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. AY dedi ki:

  teşekkür kod geldi nasıl olsa hem telekomu hemde sanalmarketi kullanıyoruz teşekkürler admin

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Biz teşekkür ederiz. Sitemize destek olmak için kampanyalara yorum yapmayı lütfen unutmayalım.

 3. Aysun Kerim dedi ki:

  Haber için teşekkürler, sanal market çok iyi bir hizmet. market alışverişimi işteyken yapıyorum akşama eve geldiğimde siparişim geliyor ve yemeğe başlıyorum. Fiyatlar biraz yüksek olsada ürünler kaliteli ve markette zaman harcamadan eve çocuğumun yanına geliyorum.

 4. Anonim dedi ki:

  Heber icin cok tesekkur ederim..bence bunu herkesin duymasi bilmesi gerek gauet anlasilir be seffaf bir kampanya..5 lt yag 17 tlye geliyor..

 5. Anonim dedi ki:

  Bence bunu herkesin duymasi bilmesi gerek

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Herkes duysun diyorsanız faceboook hesabınızda kampanyayı paylaşın.

BİR YORUM YAZ