Turkcell gnç migros 20₺ indirim kodu kampanyası

  • 20 Eylül 2022
Turkcell gnç migros 20₺ indirim kodu kampanyası

Turkcell gnç aboneleri uygulamalarından alacakları indirim koduyla alt limitsiz 20₺ migros hemen indirim kodu alacak. Kampanya kapsamında 18-24 yaş arası gençler 30 Eylül 2022 tarihine kadar hediye çekelrini migros hemenden alt limitsiz alışverişlerde kullanabilecek.

– Kazanılan hediye çeki, Migros Hemen web sitesi üzerinden alışveriş yapılıyor ise; ödeme sayfasında bulunan Hediye Çeki alanında “+” ikonuna basılarak indirim kodu “Kupon Kodu Ekle” alanına girilmelidir. Mobil uygulama üzerinden alışveriş yapılıyor ise; ödeme sayfasında “Ödeme Yöntemin” altındaki Puanlarım / Çeklerim bölümünde indirim kodu “Kupon Kodu Ekle” alanına girilmelidir. Hediye çeki “Kullan” butonundan aktif hale getirilmelidir. Aksi takdirde indirim geçerli olmayacaktır.

– Kampanya 18-24 yaş aralığındaki GNC’lilere özeldir. Bu yaş aralığına dahil olmayan müşterilerin aldığı kodlar geçersiz sayılacaktır.

– Kampanyadan bir müşteri 1 cihazdan sadece 1 kez faydalanabilir ve kampanya kodu sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir.

– Kampanya kota ile sınırlandırılmıştır. Belirlenen kotaya ulaştığı taktirde kampanya sona erecektir ve indirim kodu pasif hale gelecektir.

– Belirlenen kampanya kotasına ulaşıldığı takdirde Migros Hemen kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

– İndirim kodunun son kullanım tarihi 30.09.2022’dir. Bu tarihten sonra kullanılmayan indirim kodları otomatik olarak pasif hale gelip kullanılamayacaktır.

– Kampanya, başka indirim kodu kampanyaları ile birleştirilemez.

– İndirim kodu tek kullanımlıktır, bölünemez.

– İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.

– İndirim kodları karşılığında para iadesi yapılamaz.

– Sipariş iptali ya da iadesinde kampanyadan tekrar faydalanılamaz.

– Migros Hemen (Migros T.A.Ş.) kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

– Detaylı bilgi için 0850 200 40 00 no’lu Migros müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x