N11 anneler günü %11 indirim kodu 9-14 Mayıs 2017

  • 08 Mayıs 2017
N11 anneler günü %11 indirim kodu 9-14 Mayıs 2017

Online alışveriş sitesi N11.com anneler gününe özel kampanyasında birçok üründe %11 indirim fırsatı sunuyor. Anneler günü sayfasında bulunan ürünlerde anında %11 indirim sunan kodu kullanabilirsiniz. Kampanya 125 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
n11.com üyeleri, 1-14 Mayıs 201 tarihleri arasında “Anneler Günü” kampanya sayfasındaki ürünlerden tek seferde yapacakları 125 TL ve üstü ilk alışverişlerinde %11 anında indirim kazanıyor.
Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda indirim hakkı elde edilir.
Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden Hesabım>Kuponlarım sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım>Avantajlarım sayfasından kuponlar hesaba tanımlanabilir.
Kampanyadan kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 55 TL’dir.
Kampanya, 14 Mayıs 2017 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kuponlar her gün 10.000 adet ile sınırlıdır.
Bu kampanya, n11.com’da yer alan diğer kampanyalarla birleştirilemez.
Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir. İlk 125 TL ve üstü alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 125 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz.
Bir kullanıcı, aynı anda sadece 1 “Anında İndirim” kampanyasından faydalanabilir.
İndirim için gerekli alışveriş tutarı, ödenen tutar olarak kabul edilir. Kredi kartı vade farkı, kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler düşüldükten sonra ödenen tutara göre anında indirime hak kazanılır.
Örneğin; aldığınız ürün/ürünler 120 TL ve ödeyeceğiniz kargo bedeli 6 TL diyelim. Ödeyeceğiniz toplam tutar kargo bedeli ile birlikte 126 TL olmasına rağmen %11 Anında İndirim kampanyasından faydalanamazsınız. %11 indirimden faydalanabilmek için aldığınız ürün/ürünlerin kargo bedeli ve diğer tüm indirimler hariç 125 TL ve üzerinde olması gerekir.
İptal ve iade durumlarında, indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak, yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.
n11.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.