2013 Market kurbanlık satışları Real’de başladı

  • 19 Eylül 2013
2013 Market kurbanlık satışları Real’de başladı

2013 Kurban bayramına bir aydan kısa süre kala market kurbanlık satışları başlıyor. İlk kurbanlık duyurusunu yapan market Real oldu. Real marketlerde 2013 yılına özel kurbanlıklar geçen yıla göre daha uygun fiyatla satılacak. Üstelik real 2013 kurbanlık alışverişlerinizde 100 TL hediye kuponu fırsatı sunulacak.

Bir real,- geleneği haline gelen hazır paketli ve canlı kurban satışları bu yıl da devam ediyor. Küçükbaş kurbanlıklar (yaklaşık 18 kg) 635 TL ve büyükbaş 1/7 hisseli kurbanlıklar (yaklaşık 20 kg) 645 TL’den real,- mağazalarında satışa sunuluyor.

Real marketler müşterilerin kurbanlık satın almadan önce en önemli unsurlardan olan dini vecibelerin yerine getirildiğinden emin olunması, fiyat karşılaştırması yaparken birim fiyat (kg) üzerinden hesaplama yapılması, kurban kolilerini teslim almadan önce kesimhanenin hijyenik kurallara uygunluğu, parçalama, hisse dağılımı ve paketleme yapılırken adil bir dağılım olduğunun kontrol edilmesi gibi konulara özellikle dikkat etmesi gerektiğini vurguluyor.

Müşterilerine her zaman en kaliteli ürünleri ve hizmeti en iyi fiyatlarla sunmayı hedefleyen Real market kurbanlık seçiminde de oldukça titiz davrandı. Kurbanlık olma vasfını kazanmış Doğu ve İç Anadolu Bölgesinde yetiştirilen, 100% yerli besi Karaman ırkından koç küçükbaşlar ve Montofon ve Simental ırklarından büyükbaşlar tercih edildi.

Bayramın ilk günü bayram namazını takiben Balıkesir ve Diyarbakır’da toplam 10.000 m2’lik alanda Türkiye’nin en modern kesimhanelerinde, hijyenik koşullara uygun olarak, imam, noter, veteriner hekim ve konusunda uzman Real  personelleri denetiminde vekalet ile kişiye özel kesilecek kurbanlıklar bayramın ikinci günü itibari ile Real mağazalarında teslim edilmeye başlanacaktır. Bayramın 3. ve 4. günü teslimlerde kurban etleri istenen şekilde ücretsiz olarak hazırlanarak müşterilere teslim edilecektir.

Real’in bir diğer hizmeti ise, müşteriler dilerlerse, kurban kesim işlemlerinin görüntülerini içeren CD’ler müşterilerin adreslerine postalanacaktır.

Real market KURBAN ALIMLARINDA FARKLI ÜRÜNLERDE GEÇERLİ TOPLAM 100TL DEĞERİNDE İNDİRİM KUPONU HEDİYE EDİYOR!

Geçen yıldan farklı olarak, real,-  bu sene paketli ya da canlı kurban alımı yapan tüm müşterilerine, farklı ürünlerde kullanabilecekleri toplam 100 TL değerinde indirim kuponu hediye ediyor. Bu kuponlar bir sonraki alışverişte kullanılmak üzere geçerli olacaktır. Bütün dana kurbanlık alan müşteriler ise 7 adet 100 TL’lik indirim kuponu almaya hak kazanacaklar.

KIZILAY İLE İŞBİRLİĞİ
Dileyen müşteriler, real,-  mağazalarındaki kurban stantlarına gelerek yazılı vekaletle Türk Kızılayı’na kurban bağışlarını makbuz karşılığında yapabilirler.

Abonelik
Bildir

2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
AYKUT TANYILDIZ
10 yıl önce

7 pay hisseli kurbanlık fiyatlaını gödermenizi rica ederim.

selahaddin
10 yıl önce

100 tl.lik indirim kuponunun hangi ürelerde geçerli olacaktır belirtirseniz memnun olurum saygılarımla

2
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x