Kampanya ve İndirim Haberleri

Real market 2012 Ramazan erzak paketleri fiyatları

  • 12 Temmuz 2012
Real market 2012 Ramazan erzak paketleri fiyatları

Real marketler bu yıl ramazan erzak paketlerinde yeni bir fırsat sunuyor. 2012 Ramazan erzak paketleri içerisine gizlenen indirim kuponları ile Real marketlerde bu ramazan daha fazla indirim var.

Real, Bu sene Erzak Paketi 17,90 TL, İkran Paketi  29,90 TL, Afiyet Paketi 39,90 TL, Bolluk Paketi 47,90 TL, Sultan Paketi 80 TL olarak 5 farklı fiyat seçeneğiyle satışa sunduğu erzak paketlerinin içerisine erzak paketi fiyatından fazla indirim kuponu yerleştirdi.

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Real Hipermarketleri’nde satışa sunduğu Ramazan Erzak Paketi içerisine 5 Temmuz-30 Eylül 2012 tarihleri arasında kullanılabilecek ve birçok gıda ürününde geçerli 20 TL, 30 TL, 40 TL, 60 TL, 80 TL toplam değerinde indirim kuponu yerleştirdi. Böylelikle Ramazan Erzak paketlerini Real Hipermarketleri’nden satın alanlar alışverişlerini bedavaya getirmiş olacaklar.

Ayrıca Real Hipermarketleri’nde Ramazan Erzak Paketlerini kendileri hazırlamak isteyen müşterileri için özel tasarım koliler 2TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Cazip Ramazan Erzak Paketleri dışında alışveriş ve hediye çeki de düzenleyen Real Hipermarketleri, isteyen müşterilerine herhangi bir fiyat aralığı olmaksızın, talep edilen tutardaki hediye çeklerini de hayırseverlerin hizmetine sundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ