Real market 2014 kurban fiyatları

  • 14 Eylül 2014
Real market 2014 kurban fiyatları

Real marketlerde kurban satışları başladı. 2014 kurban kampanyasında Real marketlerde 3 farklı kurban seçeneği sizleri bekliyor.  İşte real market 2014 kurban fiyatları

Koç karaman(16-18kg): 690 TL
Koç kıvırcık(16-18kg): 750.90 TL
Büyükbaş 1/7 hisse (18-20kg): 750 TL

Real ayrıca ektra 100 TL indirim çeki fırsatı sunacaktır.

real,- Hipermarketleri her yıl olduğu gibi bu yıl da İslami kurallara uygun, imam ve noter eşliğinde, veteriner hekim kontrolünde, hijyenik koşullarda ve kamera kaydıyla kesilen kurbanlıkları müşterilerine sunuyor.  İsteyen müşterilerine kamera kayıtlarının bir kopyası verilmektedir.

Müşterilerine her zaman en kaliteli ürünleri ve hizmeti en iyi fiyatlarla sunmayı hedefleyen real,- Hipermarketleri kurbanlık seçiminde de oldukça titiz davrandı. Kurbanlık olma vasfını kazanmış Doğu ve İç Anadolu Bölgesinde yetiştirilen, 100% yerli besi Karaman ırkından koç küçükbaşlar ve Montofon ve Simental ırklarından büyükbaşlar tercih edildi.

Kurban paketlerinin teslimatı 5 Ekim’den itibaren (Bayramın 2. günü) randevu sırasına göre mağazalardan yapılacaktır. Kurbanlık hayvanların derileri siz müşterilerimiz adına makbuz karşılığında Türk Hava Kurumu’na bağışlanmaktadır,Sizin adınıza bağışlanacak olan kurban derilerinin THK makbuzları kurban kolileriniz ile tarafınıza teslim edilecektir.

real,- in bir diğer hizmeti ise, müşteriler dilerlerse, kurban kesim işlemlerinin görüntülerini içeren CD’ler müşterilerin adreslerine postalanacaktır.

real,- KURBAN ALIMLARINDA FARKLI ÜRÜNLERDE GEÇERLİ TOPLAM 100TL DEĞERİNDE İNDİRİM KUPONU HEDİYE EDİYOR!

Real,-  bu sene paketli ya da canlı kurban alımı yapan tüm müşterilerine, 31 farklı ürünlerde kullanabilecekleri toplam 100 TL değerinde indirim kuponu hediye ediyor. Bu kuponlar bir sonraki alışverişte kullanılmak üzere geçerli olacaktır. Bütün dana kurbanlık alan müşteriler ise 7 adet 100 TL’lik indirim kuponu almaya hak kazanacaklar.

KIZILAY İLE İŞBİRLİĞİ
Dileyen müşteriler, real,-  mağazalarındaki kurban stantlarına gelerek yazılı vekaletle Türk Kızılayı’na kurban bağışlarını makbuz karşılığında yapabilirler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    koç kurbanın iki budunu alıp geri kalanını bağışlama imkanımız var mı?

  2. admin dedi ki:

    Bağışlama sadece THK’ya deri şeklinde yapılıyor. Kurban eti hayır kurumlarına bağışlanmaz, ihtiyaç sahiplerine dağıtılması gerekir.

BİR YORUM YAZ