Real market 2015 kurbanlık satışında 200 TL hediye çeki

  • 02 Eylül 2015
Real market 2015 kurbanlık satışında 200 TL hediye çeki

Real marketlerde 2015 kurbanlık alımlarında 200 TL hediye çeki fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik kurban alımlarınızı 9 taksitle yapabilirsiniz. Real’in 2015 kurbanlık fiyatları henüz açıklanmadı. Bilgi geldiğinde burada yayınlanacaktır.

Önceki yıllarda takipcilerimizden gelen geri bildirime göre kurban satışında en sorunsuz firma Migros. En sorunlu firma ise Carrefour. Real marketlerden kurban alanlardan önemli oranda şikayet gelmemiştir.

Migros kurban satışı 2015 konusu için Tıklayın

Real’de bu yıl 16-18 kg Koç ve 18-20 kg Büyükbaş 1/7 Hisse satışı yapılmaktadır. Real’den Kurban alan herkese farklı ürünlerde geçerli 200 TL değerinde Hediye çeki verilecektir.

real-market-kurban
Kurbanlıklar, veteriner hekimler gözetimindeki sağlıklı, kurban olma vasıflarına haiz, Anadolu bölgesinde yetiştirilen, 1 yaşını tamamlamış küçükbaş için erkek koç, büyükbaş için ise yine aynı bölgelerde yetiştirilen 2 yaşını yerli besi Montofon, Simental ırklarından seçilmektedir.
Mağazalarımızda satışa sunulacak olan “Paketli Küçükbaş” kurbanlık seçeneğimizin yanı sıra “Paketli Büyükbaş Hisse” satışımız gerçekleştirilecektir, seçiminizi isterseniz küçük baş olarak, isterseniz 5 ve 7 hisseli satılacak olan büyükbaş grubunda hisse alarak yapabilirsiniz. Paketli kurbanlıklar için;

– Küçükbaş Kurbanlıklar,
Kesim öncesi canlı ağırlıkları yaklaşık 40-45 kg olan küçükbaş kurbanlıklar, kesildikten sonra, baş, iç organlar ve deri ayrıldıktan sonra geriye yaklaşık 16-18 kg kemikli karkas et kalacaktır, soğutulma sonrası karkas, 2 Kol, 2 But, 2 Kafes ,1 Gerdan,1 Fleto ve 1 Ciğer takımı şeklinde parçalanacak ve poşetlenerek kolilenecektir.

– Büyükbaş Kurbanlıklar,
Kesim öncesi canlı ağırlıkları yaklaşık 280-320 kg olan büyükbaş kurbanlıklar, kesildikten sonra baş, iç organları ve deri ayrldıktan sonra geriye yaklaşık 140-160 kg kemikli karkas et kalacaktır. Soğutma sonrası karkaslar her bir parçası 7 eşit parçaya bölünerek kolilenecektir.

KIZILAY İLE İŞBİRLİĞİ
Dileyen müşteriler, real,-  mağazalarındaki kurban stantlarına gelerek yazılı vekaletle Türk Kızılayına kurban bağışlarını makbuz karşılığında yapabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ