Real market 50 TL alışverişte 10 TL Aygaz otogaz hediye

  • 25 Eylül 2014
Real market 50 TL alışverişte 10 TL Aygaz otogaz hediye

Real marketlerde kampanya ve fırsatlar devam ediyor. Real mağazalarından 8 Ekim 2014 tarihine kadar sürecek kampanyada 50 TL ve üzeri alışveriş yaparak 10 TL değerinde Aygaz otogaz hediye fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle Türkiye’de en çok tercih edilen otogaz markası olan Aygaz, düzenlediği kampanyalarla kullanıcılarına avantajlar sunuyor. Aygaz, 25 Eylül – 8 Ekim 2014 tarihleri arasında Real market mağazalarından yapılacak 50 TL ve üzeri market alışverişi yapan her müşterisine, Aygaz ve Mogaz istasyonlarından 50 TL’lik otogaz alışverişlerinde geçerli olacak 10 TL otogaz hediye ediyor.

Real market mağazalarından 50TL üzeri alışveriş yapan tüketiciler, alışveriş fişinde bulunan şifreyi 3161’e SMS olarak göndererek elde edecekleri kampanya şifresini kiosklarda veya otogazkampanya.com sitesi aracılığıyla kullanarak kampanyadan yararlanabilecek.

Tüketiciler, kampanyadan en fazla iki kez yararlanabilirken, kazanılan 10 TL’lik avantaj kuponunu 31 Ekim 2014 tarihine kadar kullanabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    adana da elimde sekiz adet kuponla gittiğim tüm aygaz akaryakıt istasyonları biz kampanyaya katılmadık, sistem hata veriyor gibi sudan sebepler ile kuponları alıp otogaz vermiyorlar ne kampanyası…….

BİR YORUM YAZ