Real market Advantage kart kampanyasında 20 TL indirim fırsatı

  • 05 Kasım 2012
Real market Advantage kart kampanyasında 20 TL indirim fırsatı

Real marketlerde Advantage kredi kartı sahiplerine özel alışveriş kampanyasında farklı günlerde 2 defa 50 TL ve üzeri peşin alışveriş yaparak bir sonraki real alışverişinizde 20 TL indirim kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için REAL yazıp boşluk bırakın, kartınızın son 6 hanesini girip 444 44 77’ye gönderin, 20 TL indirim fırsatını kaçırmayın.

5 – 7 Kasım 2012 arasında Advantage ile Real’den farklı günlerde ve tek seferde 2 kez 50 TL ve üzeri peşin alışveriş yapan müşterilerin, kampanya dönemi içinde SMS ile kampanya kaydı yaptırmaları durumunda 21 Kasım 2012’ye kadar Real’den yapacakları 3.peşin alışverişlerinin 20 TL’ye kadar olan kısmı işlemin yapıldığı son karta indirim olarak yansıtılacaktır. Ek kart harcamaları asıl kart harcamalarına dahil edilecektir. İndirim 30 Kasım 2012 itibari ile ekstrelere yansıtılacaktır. Kampanya müşteri bazında takip edilecek olup her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecektir. İndirim kazanmak içn her 3 işlemin de Advantage POS cihazından yapılması gerekmektedir. Halkbank Advantage kredi kartları kampanyaya dahildir ve sahiplerinin SMS ile kayıt yaptırmalarına gerek yoktur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ