Real market Facebook yarışması 2015

 • 25 Mart 2015
Real market Facebook yarışması 2015

Real market Facebook sayfasına özel yarışma kampanyasında bebeğinin en sevdiği oyuncak ya da eşya ile çekilmiş fotoğrafını yükleyen 50 anneye bebek ürünleri seti hediye ediyor.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren Real Hipermarketler Zinciri, düzenlediği kampanya ile 50 adet bebek ürünleri seti hediye ediyor. İçerisinde ıslak mendil, bebe şampuanı, emzik, biberon, önlük, çıngırak gibi bebek bakım ürünlerinin olduğu seti kazanmak isteyen annelerin öncelikle www.real.com.tr’deki “Fırsatlardan Haberdar Ol” formunu doldurmaları gerekiyor. Katılımcılardan daha sonra, bebeklerinin yanlarından ayırmadıkları oyuncak ya da eşyaları ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını facebook.com/realhipermarketleri sayfasında bulunan kampanya duyurusunun altına yüklemeleri bekleniyor.

12 Nisan 2015’e kadar devam edecek kampanya sonunda, jüri üyeleri tarafından seçilen, konsepte en uygun 50 fotoğrafın sahibi bebek ürünleri setiyle ödüllendirilecek. Kazanan katılımcılar Nisan ayı sonunda Real’in resmi Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından duyurulacak.

Kampanya Detayı:

 • ‘Bebeğimin EnYakın Arkadaşı’ uygulaması, real,- Hipermarketleri tarafından düzenlenmektedir.Kampanya, 23 Mart 12 Nisan 2015 tarihleri arasında real,- Hipermarketleri’ninresmi Facebook hesabı olan /realhipermarketlerisayfası üzerinden uygulanacaktır.
 • Uygulamaya katılımücretsizdir. Ayrıca 18 yaşından (18 yaş dahil) büyük isteyen herkeskatılabilir. Bu uygulama ticari hiçbir koşul içermemektedir.
 • Katılımcılarınkampanyaya katılmak için, www.real.com.tr web sitesinegirip web sitesinden bulunan ‘Fırsatlardan Haberdar ol’ formunu doldurmaları zorunludur. Kullanıcıların, formu doldurduktan sonra , /realhipermarketleri  Facebooksayfasına girerek kampanya postunun altında yer alan yorum kısmına bebeklerininyanlarından ayırmadıkları oyuncak veya eşyalarla çekilmiş fotoğraflarınıyüklemeleri gerekmektedir. Kullanıcıların yükledikleri bu fotoğraflar arasındanreal,- Hipermarketleri’nin belirlediği jüri tarafından seçilen, konsepte enuygun 50 fotoğrafın sahibine real,- Hipermarketleri tarafından ‘Bebek Bakım Seti’hediye edilecektir. Hediyeyi kazananlar real,- Hipermarketleri tarafındanbelirlenen bir jüri tarafından seçilecektir.
 • Uygulama toplamda 21 gün yayında kalacaktır. 21 günün sonunda katılımcıların gönderdiği fotoğraflararasından, real,- Hipermarketleri markasınınçalışanlarından oluşan jüri tarafından ‘konsepte en uygun’ bulunan ve ‘uygulamanınamacını en iyi anlatan’ fotoğraflar hediye kazanacaktır.
 • Ödül kazanan talihli, kampanya bittiktensonra, 1 hafta içinde real,- Hipermarketleri’nin  resmi Facebook sayfası olan https://facebook.com/realhipermarketlerisayfasında ve real,- Hipermarketleri’nin  resmi Twitter hesabı olan https://twitter.com/RealTurkiye sayfasında ve real,-Hipermarketleri’nin  resmi Instagram hesabı olan /realhipermarketleri sayfalarıüzerinden ilan edilecektir.
 • Uygulamaya katılan kullanıcıların öncelikle www.real.com.tr adresindeki‘Fırsatlardan Haberdar Ol’ formunu doldurmaları zorunludur. Formu doldurmamış olan katılımcıların fotoğrafları değerlendirmeyealınmayacaktır.
 • www.real.com.tr adresindeki‘Fırsatlardan Haberdar Ol’ formunu doldurduktan sonra uygulamaya katılarakhediye kazanmaya hak kazanan ve asil olarak belirlenen 50 katılımcının hediyelerini almamaları durumunda,hediye alım hakkı belirlenen yedek listesindeki 50 diğer katılımcıyadevrolacaktır.. Asil olarak belirlenen 50 talihlinin, real ,- Hipermarketleritarafından gönderilen ‘Direkt Mesaj’a 1 ay içinde cevap vermemesi (Adresiniiletmemesi) durumunda asil talihlinin hediye hakkı 1. Yedek olarak belirlenentalihliye geçecektir. Aynı durum 1. Yedek olarak belirlenen talihli ile de yaşanırsaödül kazanma hakkı 2. yedek talihliye geçecektir.
 • Başvuru süresinde başvurmayan ya da Facebook üyeliğineson veren; marka tarafından gönderilen ‘Direkt Mesaj’a1 ay içinde cevap vermeyen talihlilerin  kazandıklarıhediye hakları iptal edilecektir. Marka tarafından gönderilen ‘Direkt Mesaj’acevaben, beyan edilen bilgiler yanlış sebebiyle ödül kazananlara ulaşılamamasıve benzeri yaşanacak aksaklıklardan real,- Hipermarketleri ve ddip hiçbir şekilde  sorumlu tutulamaz.
 • Katılımcılar, ödüle ilişkin kampanya sonuçlarıve kazananların değerlendirilmesinde, kampanya jüri kararının esas alınacağınıpeşinen kabul etmiş sayılırlar.
 • real,-Hipermarketleri, ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecekbaskı ve dizgi hatalarından ya da web sayfasında yer alan datalarda olabilecekeksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. real,- Hipermarketleri katılımcılarınkendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya websayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbirşekilde sorumlu olmayacaktır.
 • Kazanılan ödüldevredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez.
 • Bu kampanya, real,-Hipermarketleri adına, ddip tarafından, ilgili Yönetmeliğin 2/f maddesine göre,Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmektedir.
  Site, sayfalar veiçeriklerinin tüm hakları münhasıran real,- Hipermarketleri ve bağlışirketlerine aittir.
 • Kampanyaya katılanherkes, yukarıda geçen şartları okuyup, anlayarak, peşinen kabul etmiş sayılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ