Real market kadınlar günü indirimleri 6-8 Mart 2015

  • 02 Mart 2015
Real market kadınlar günü indirimleri 6-8 Mart 2015

Real marketlerde 2015 Dünya kadınlar gününe özel kampanyada birçok ürün grubunda çok özel indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya indirimleri 6-8 Mart 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren Real Hipermarketler Zinciri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel 50’ye varan indirimler sunuyor. 6-7-8 Mart tarihlerinde geçerli olan kampanya kapsamında, tüm el, yüz, vücut bakım ürünleri ve saç boyalarında yüzde 50 indirimin yanı sıra, elektrikli kişisel kadın bakım ürünlerinde yüzde 25, kitaplarda ise yüzde 20 oranında indirim tüketicileri bekliyor. Ayrıca, şampuanlarda ikinci ürüne yüzde 50 indirim, deodorant ve Paşabahçe markalı ürünlerde ise, 1 alana 1 bedava seçeneği sunuluyor. Real’de satılan parfüm çeşitlerinde de cazip avantajlar sağlanıyor.

Her Kadına Bir Çiçek Tohumundan Kitap Ayracı
Real, Dünya Kadınlar Günü kapsamında, bu sene farklı bir etkinliğe imza atarak, tüm kadın çalışanlarına ve müşterilerine içerisinde hazır çiçek tohumu bulunan, ekilmeye hazır, geri dönüşümlü kağıttan yapılmış kitap ayracı hediye ediyor. Çiçeklerin dalında güzel olduğunu savunan Real, böylelikle alışkanlıklarda ufak değişiklikler yaparak çevre korunmasına katkı sağlamayı amaçlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ