Real market şok kampanya her 100 TL harcamaya 50 TL indirim çeki 1-24 Mayıs

  • 30 Nisan 2015
Real market şok kampanya her 100 TL harcamaya 50 TL indirim çeki 1-24 Mayıs

Real market kampanya ve indirimleri devam ediyor. Real marketler 17. yılına özel şok bir kampanya duyurdu. Şok diyoruz zira bu oranda gıdadan giyime kadar binlerce üründe indirim sağlayan bir firma haberi yayınlamadık. Kampanya kapsamında yapacağınız her 100 TL alışverişte 50 TL indirim çeki hediye ediliyor.

Kampanya 24 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Kazanılan indirim çekleri 25-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında kullanılabilecek.

Kampanya İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Konya, İzmit’te bulunan 12 mağazasında gıdadan giyime, ayakkabıdan zücaciyeye binlerce üründe geçerli olacak.

İndirim Çekleri Mağazalarda Anında Teslim Ediliyor
100 TL’lik alışveriş karşılığında 50 TL’lik indirim çeki alabilmek için tüketicilerin mağazalarda bulunan kampanya noktasında “Fırsatlardan Haberdar Ol” formu doldurması ve alışveriş fiş ya da faturalarını ibraz etmeleri yeterli oluyor. Bütçelere katkı sağlayacak 50 TL’lik hediye çekleri, istenen Real mağazalarında, 25 – 31 Mayıs tarihleri arasında kullanılabiliyor.

Real’den Bir İlk
17. yılını coşkuyla kutlayan Real’in kampanya kapsamında 100 TL’lik alışverişe 50 TL’lik indirim çeki hediye etmesi, gıda perakendeciliği sektöründe bu oranlarla yapılan en büyük kampanyalardan biri olarak biliniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Revşen dedi ki:

    Süper bir fırsat hemen Yarından itibariyle Real’e alışverişe

  2. Anonim dedi ki:

    mağazası olmayan iller ne yapacak, internetten kampanyadan faydalanılabiliniyor mu?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.