Real marketlerde %15 maxi puan kazanma fırsatı

 • 23 Nisan 2011
Real marketlerde %15 maxi puan kazanma fırsatı

Real marketlerde Maximum Kart sahipleri 8 Mayıs tarihine kadar tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri peşin alışverişlerde %10 MaxiPuan, 500 TL ve üzeri peşin alışverişinizde %15 MaxiPuan, üstelik Maximum Kart’a özel 150 TL ve üzeri elektronik alışverişlerinizde 8 taksit, 500 TL ve üzeri elektronik alışverişlerinizde ise 12 taksit fırsatı sizleri bekliyor kaçırmayın.

 

“REAL” yaz boşluk bırak kartının son 6 hanesiyle 4402’ye gönder, kampanyaya katıl!

MaxiPuan kampanyası koşulları

 • Ziraat Maximum kartları kampanyaya dahildir. Kampanyaya katılmak için Ziraat Maximum kartlar için 4747’ye yukarıda belirtilen şekilde SMS gönderilmelidir.
 • Kampanya, 21 Nisan-8 Mayıs 2011 tarihleri arasında Maximum özellikli İş Bankası POS cihazlarından tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri/500 TL ve üzeri peşin işlemlerde geçerlidir.
 • Maximum Kart sahipleri Real’den tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri peşin alışverişlerde %10 MaxiPuan, 500 TL ve üzerindeki peşin işlemlerinde %15 MaxiPuan kazanacaklardır.
 • Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “REAL” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım, gönderilen her katılım SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • Peşin işlemlerde %0,5 MaxiPuan işlem anında kazanılacak olup, ilave %9,5/ilave %14,50 MaxiPuan başarılı kampanya katılımı sonrasında, kampanya bitiminden itibaren 5 işgünü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır ve son kullanım tarihi 22.05.2011’dir.
 • Toptan satışlar, taksitli satışlar, tütün mamülü ve alkollü içecek alışverişleri, Vadematik ve şirket kredi kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 100 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz. Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 • Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişlerde sms ile katılım şartı aranmamaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.