Saturn Apple iPad 2 16gb wifi 749 TL

  • 17 Ocak 2013
Saturn Apple iPad 2 16gb wifi 749 TL

Saturn kampanya ve indirimleri sürüyor. Saturnde bu hafta 21 Ocak 2013 Pazartesi gününe özel kampanyada Pazartesi sendromuna iyi gelen indirimler sizleri bekliyor. Bu Pazartesi’nin ürünü Apple iPad 2 16 GB WiFi tablet bilgisayar” 749 TL fiyatla satılacak.

Saturn, “Pazartesi sendromuna karşı Pazartesi İndiromu” sloganıyla http://www.facebook.com/SaturnTurkiye  Facebook sayfası üzerinden Ocak ayı boyunca gerçekleştirilecek bu kampanya ile her hafta yeni bir ürünün fiyatını teknoloji severler belirleyecek. Beğeni sayısı ne kadar fazla olursa kampanyadaki ürünün fiyatı o kadar düşecek.

Bu Pazartesi Apple iPad 2 16 GB WiFi tablet bilgisayarı 749 TL’ye yakalama şansı!
Saturn mağazalarında 899 TL’ye satışa sunulan Apple iPad 2 Saturn Pazartesi İndiromu kampanyasıyla 21 Ocak 2013 Pazartesi günü 749 TL’ye kadar düşebilecek.

Apple iPad 2 16 GB WiFi tablet bilgisayar fiyatını belirlemek için tek yapmanız gereken;  http://www.facebook.com/SaturnTurkiye facebook sayfasını ziyaret edip kampanyayı beğenmek ve arkadaşlarınızı da kampanyadan haberdar etmek. Kampanya Perşembe günleri başlayıp Pazar akşamı sona erecek ve Pazartesi sabahında tüm İstanbul’daki Saturn mağazalarında takipçilerin belirlediği fiyat geçerli olacak.

Ürün kampanya fiyatının belirlenmesinde kural şöyle; takipçiler toplamda 2.500 like yaptığında Apple iPad 2 16 GB WiFi tablet bilgisayar 849 TL’ye, 5.000 like yaptığında 799 TL’ye, 10.000 like yaptığında ise 749 TL’ye satın alma şansını yakalayacak. Alınan like sayısı facebook uygulamasında canlı olarak gözükecek ve fiyatı sosyal medya canavarları belirleyecek. Ürün Pazartesi günleri like sayısına göre belirlenen fiyattan mağazalarda satışa sunulacak ve fiyat sadece Pazartesi günü İstanbul’daki tüm Saturn mağazalarında geçerli olacak.

“İşte Bu! Teknoloji” sloganıyla hesabını bilen ve son teknolojiye ulaşmak isteyen tüketicilerine seslenen Saturn mağazalarının adreslerine www.saturn.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.