Şok 2015 ramazan paketleri fiyatları ve içerik

  • 08 Haziran 2015
Şok 2015 ramazan paketleri fiyatları ve içerik

Şok Marketlerden 2015 ramazan ayına özel erzak paketi satışları başladı. Ramazanda ihtiyaç sahiplerine veya evinize alabileceğiniz koliler uygun fiyatları ile ekonomik bir ihtiyaç çözümü olacak. Şok ramazanda ihtiyaç sahipleri için 25 TL’lik hediye kartları da hazırladı.

Marketlerde Ramazan hazırlıkları son hızla devam ediyor. “Hepsi iyi marka, fabrikadan halka” sloganı ile faaliyet gösteren Şok Market’in Ramazan kampanyası başladı. 39.95 TL’den rafa çıkan Ramazan Paketleri, Türkiye genelindeki 2.500’ü aşkın Şok mağazasında satışa sunuldu.

 

Şok Market’in markalı ürünlerinden oluşan Ramazan paketleri, hem müşterileri, hem de ihtiyaç sahipleri için hazırlandı. Müşteriler, içinde şekerden salçaya, pirinçten Ayçiçek yağına 18 çeşit temel gıdayı barındıran Şok Ramazan Paketini hazır alabilecekleri gibi, kendileri de seçtikleri ürünlerle özel olarak hazırlatabilecek.

Şok Market ayrıca, ihtiyaç sahiplerinin dilediği ürünleri alabileceği 25TL’lik Şok kartları yardımseverlerin hizmetine sunuyor. 72 ildeki tüm Şok mağazalarından temin edilebilecek ve Türkiye’deki tüm Şok marketlerde kullanılabilecek 25 TL’lik Şok Kart’lar, ihtiyaç sahiplerinin dilediği gibi alışveriş yapmasına imkan sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ