Kampanya ve İndirim Haberleri

Şok Net ön ödemeli Adsl internet kampanyası kullananlardan yorumlar

  • 08 Eylül 2021
Şok Net ön ödemeli Adsl internet kampanyası kullananlardan yorumlar

Beyaz eşya, televizyon, telefon, kurbanlık derken artık marketler internet satmaya başladı. Şok marketlerde Şok NET ADSL VDSL internet paketi ön ödemeli olarak aylık 69 TL fiyatla sunuluyor. Taahhüt alınmadan her ay 69 TL yükleyerek 16 Mbps hızında sınırsız interneti kullanabileceksiniz.

Öde kullan sayesinde ihtiyacınız olduğu zaman parasını ödeyip internetinizi kullanabileceksiniz. Türk Telekom alt yapısı olan her evde iş yerinde kullanılabilen Şok NET konusunda tüm memnuniyet ve şikayetlerinizi bu başlık altından takip edebilirsiniz.

Alfanet tarafından verilecek hizmette müşteri teknik destek hattı Alfa Net’e ait olacak. Telekom altyapısı kullanıldığı için çok sorun olacağını düşünmüyorum.

Şok net nasıl abone olunur?

Şok market kasalarına gidip abonelik için ev internet hizmeti almak istiyorum diyerek telefon numaranızı kaydettirin.

Yetkililer sizi arayarak abonelik bilgilerinizi alıp aboneliğinizi onaylar.

Kurulum için ekip gelir internetinizi kurar.

Şok marketten aktivasyon paketinizi satın alarak internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şok NET müşteri teknik destek hattı 0850 808 00 00 

 

Şok Net kullananlarda kullanıcı deneyimlerini ve artıları ve eksileriyle değerlendirmelerini aşağıdaki yorum bölümünden bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Çok güzelmiş 24 ay taahhüt verip köle olacağıma alırım. Yazlıklar için harika olur öde ve kullan. Ön ödemeli yeni duydum çok güzel düşünülmüş. Ne yazıkki Hatayın göbeğinde Defne’de Telekom bana alt yapı sunamıyor. Redbox ile devam ediyoruz.

BİR YORUM YAZ