Tansaş market kozmetik ürünler sinbo saç kurutma makinesi hediyeli

  • 27 Mayıs 2011
Tansaş market kozmetik ürünler sinbo saç kurutma makinesi hediyeli

Tansaş marketlerde kozmetik ürün alımlarınızda saç kurutma makinesi hediye.Kampanya kapsamında tek seferde yapacagınız 30 TL ve üzeri kozmetik ürünü alısverisinizde Sinbo Saç Kurutma Makinesi hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:

  • 26 Mayıs � 8 Haziran 2011 tarihleri arasında Tansas magazlarından Money Club Kart, Money Visa veya Money Club Kart özellikli kartlar ile yapacagınız 30TL ve üzeri kozmetik ürünleri alısverislerinize Sinbo Saç Kurutma Makinesi (SHD2639) anında hediye edilecektir.
  • Kampanyaya dis macunları, dis fırçaları, bebek sampuanları ve kozmetikleri, vücut sampuanları, günes yagı, losyon ve kremleri, tüm deodarantlar ve parfümler, makyaj malzemeleri ve aksesuarları, saç bakım ve sekillendirici ürünleri ile saç boyaları, tüm tıras ürünleri, tüm yüz, vücut, el bakım krem ve losyonları ile ilk yardım malzemeleri, prezervatifler ve saglık takviyeleri ürünleri dahildir.
  • Tek seferde yapılacak 30TL ve üzeri kozmetik alısverislerinizde hediye Sinbo Saç Kurutma Makinesi (SHD2639) ürünün aynı alısveriste bulunması durumunda Sinbo Saç Kurutma Makinesi (SHD2639) ürünü bedelsiz olarak verilecektir.
  • Alısveris sırasında teknik nedenlerden dolayı hediye ürün tutarı düsmedigi taktirde, ürün tutarı 2 gün içinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alısverisinize indirim olarak yansıtılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ