Tansaş Money Club Card Kampanyası

 • 17 Temmuz 2010
Tansaş Money Club Card Kampanyası

15 Temmuz -15 Ağustos 2010 arasında Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market’de Money Club , Money Card veya Money Club özellikli kartlarla yapılan alışverişlerde bedava alışveriş ödülü teklifi sunuluyor.

Sıklıkla Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihler için geçerlidir?
Kampanyamız 15 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri için geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için nerelerden alışveriş yapmalıyım?
Kampanyamızdan yararlanmanız için Migros, Tansaş, Şok, Macro,5M ve Sanal Market’ten alışveriş yapabilirsiniz. Tüm formatlarımızdan yapılan alışverişler geçerlidir

Hangi kartlar ile kampanyadan yararlanabilirim?
Money Club Kart, Money Card ve Money Club Pro kartları bu kampanyadan yararlanabilir. Money Club özellikli kartlarda kampanyadan yararlanabilecektir. (Ailem ve Ben, Kocailem, Servis Kart.) Ayrıca kampanya kapsamındaki alışverişlerde Migros Club kartlarda kullanılabilir. Migros Club kart kullanılarak yapılacak alışverişlerde kazanılan hak edişin kullanılabilmesi için kartın Money Club Kart ile yenilenmesi gerekmektedir. Kampanyadan Yat Kart, Otel Kart sahipleri ve Mağaza Toptan kartlar yararlanamaz.

Aldığım tüm ürünler harcama kotasına dahil midir?
Hayır, alkollü ürünler, sigara, cep telefonu kontörü, puan kullanımları, alışverişte anında kazanılan indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil edilememektedir.

Elektronik ürün alabilir miyim?
Evet sizin için belirlenmiş olan harcama rakamına elektrikli ve elektronik ürün alımlarınız dahildir.

Kampanya teklifini nasıl öğrenebilirim?

 • Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market mağazaları alışveriş fişlerinizden
 • www.moneyclubkart.com’dan
 • 444 10 44 nolu Money Club Müşteri Hizmetleri’ni arayarak
 • Mağaza danışmalarından
 • Migros ve 5M Migros mağazalarında bulunan kiosklardan öğrenebilirsiniz.

15 Temmuz’dan itibaren kampanyaya dahil olan alışveriş tutarımı nasıl öğrenebilirim?

 • Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market mağazaları alışveriş fişlerinizden
 • www.moneyclubkart.com’dan
 • 444 10 44 nolu Money Club Müşteri Hizmetleri’ni arayarak
 • Mağaza danışmalarından
 • Migros ve 5M Migros mağazalarında bulunan kiosklardan öğrenebilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazanmış olduğum Ekstra Money Puan’ı nasıl kullanabilirim?
Kampanya kapsamında kazanılan bedava alışveriş ekstra Money Puan 2 gün içinde kartınıza yüklenece,15 Eylül 2010’a kadar dilediğiniz mağazalarımızda (Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migos ve Sanal Market’te) kasalarda kullanabilirsiniz.

Kazanmış olduğum puan’nın hepsini veya bir kısmını istediğim alışverişte kullanabilir miyim?
Kazanılan puanlar tüm formatlarda olmak üzere, parçalı tutarlarda bölünerek kullanılabilinir. Kazanılan tutar kadar alışveriş yapılmak mecburiyeti yoktur.

Kullanmış olduğum karta herhangi bir kampanya teklifi sunulmamıştır? Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?
Kampanyadan yararlanmak için kartınızı kayıtlamanız gerekmektedir. Kayıtlandıktan sonra hedefinizi öğrenebilirsiniz. Kayıtsız olan kartınız ile kampanya tarihleri boyunca (15 Temmuz – 15 Ağustos) yaptığınız alışverişler de geçerlidir.

Yeni bir kart aldım, bu kampanyadan yararlanabilir miyim?
Yeni kart sahipleri de kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için kartınızı kayıtlamanız gerekmektedir. Kayıtlandıktan sonra hedefinizi öğrenebilirsiniz. Kayıtsız olan kartınız ile kampanya tarihleri boyunca (15 Temmuz – 15 Ağustos) yaptığınız alışverişler de geçerlidir.

Yeni kart aldım, kampanya teklifimi nasıl öğrenebilirim?
Kartınızı kayıtladıktan bir gün sonra kampanya teklifinizi öğrenebileceksiniz.

Daha önce Money Club Kart almıştım, ancak şimdi kayıtlayabildim, kampanyadan yararlanabilecek miyim?
Kartınızı 15 Temmuz’dan bu yana kullandıysanız eğer, bu kart ile yapmış olduğunuz harcamalar kampanya koşulları kapsamında dahil edilecektir. Kartınızın kayıtlanması önemlidir.

Migros Club Kartım var. Henüz Money Club Kart almadım, ancak 15 Temmuz tarihinden sonra Migros Club Kartımla alışveriş yaptım, Migros Club Kartım ile yapmış olduğum alışverişler geçerli olacak mı? Migros Club Kart ile bu kampanyadan yararlanabilir miyim?
Migros Club Kartınız ile yapmış olduğunuz alışverişler geçerlidir, ancak kampanyada kazanmış olduğunuz çeki kullanabilmek için Money Club Kart almanız ve Money Club kartınızı Migros Club kartınız ile birleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi kasalarımızdan ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Aynı aile içerisinde her bireyde farklı kartlar var. Kampanya teklifi her bir kartda farklı veya aynı mıdır? Örneğin: Eşime SMS ile kampanya teklifi gönderilmiş, xxx TL harcayınca xx TL hediye. Eşim kendi kartı ile ben de kendi kartım ile aynı harcamayı yaparsak, iki ayrı hediye çeki mi kazanmış olacağız ?
Kartlarınız aynı hesabın altında ise ödül kazanımız bir kez olacaktır. Her iki kart farklı hesaplarda ise, her kart için önerilen kampanya hedefi yakalandığında iki ayrı hediye çeki kazanmış olacaksınız.

İki farklı kartım var, bu kartları birleştirebilir miyim?
Kampanya dönemi boyunca farklı hesaplarda yer alan kartlarınız, kampanya sonuna kadar bulundukları hesaplarda takip edilecektir. Bu hesaplarınıza belirlenen harcama hedefi için aktif olarak kullandığınız kartınız ile kampanya harcamınızı yapabilirsiniz ve kampanyadan bu şekilde yararlanabilirsiniz.

Kartlarımı ayırmak istiyorum?
Kampanya dönemi boyunca hesabınızda yer alan kartlarınız aynı hesap içinde takip edilecektir. Aktif olarak kullandığınız kartınız ile kampanya harcamınızı yapabilirsiniz. Farklı bir kart kullanmak istiyorsanız yeni bir edinmeniz gerekmektedir.

Kartımı Migrostan aldım, Tansaş’tan da alışveriş yapsam kampanyaya dahil olur mu?
Tüm Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter, Şok mağazalarından almış olduğunuz tüm Money Club Kartlar ile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Tüm Money Club kartlar ile her formatımızda (Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter, Şok mağazaları ve Sanal Market’den) yapmış olduğunuz kampanya kapsamındaki alışverişiniz kampanyaya dahil olacaktır.

Aynı anda indirim kampanyalarından da yararlanabilir miyim?
Aynı anda mağazalarımızda karta özel olarak gerçekleştirilen ürün ve indirim kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Kampanya harcamanıza bu indirimlerle online düşen tutarlar dahil değildir.

Kampanyada sunulan harcama tutarını tek seferde mi yapmam gerekiyor?
Hayır, size sunulan kampanya harcama tutarını 15 Temmuz – 15 Ağustos tarihlerin arasında yani toplamda yapmanız gerekmektedir. 15 Temmuz’dan 15 Ağustos’a kadar toplam harcama tutarınız kampanya koşullarına göre gerçekleşmelidir. Hesapta bulunan kartların farklı zaman ve tutarlarda yapmış oldukları alışverişin toplamı kampanya alışverişi için takip edilecektir.

Başka birine 300 TL harcamaya 30 TL Ekstra Money puan kampanyası tanımlı, bana ise 500 TL harcamaya 45 TL Ekstra Money kampanyası tanımlı. Niye bana daha yüksek bir harcama teklifi sunuyorsunuz? Ben de o hedefe girmek istiyorum.
Müşterilerimizin aylık ortalama harcamalarına göre müşterinin en fazla ödül kazanabileceği kendi lehine olabilecek uygun kampanya teklifi sunulmuştur. Bu nedenle, kampanya teklifleri farklıdır.

Başka birine 300 TL hedef, bana ise 100 TL hedef tanımlanmış. Bana neden diğer kampanya teklifi sunulmadı? Diğer kampanya daha fazla çek kazandırıyor. Ben de o hedefe girmek istiyorum.
Kampanyamızda kişiye özel teklifler belirlenmiştir. Bazı tekliflerde harcama miktarı daha düşük tutulmuştur, bazı tekliflerde ise harcama miktarı daha yüksek belirlenmiş ve kazanılacak çek tutarı da daha yüksektir. Müşterilerimizde memnuniyetsizlik oluşmaması adına ortalama alışverişlerinin çok üzerinde, tutarsız bir hedef vermemek adına geçmiş alışveriş ortalamalarınız dikkate alınmıştır.

Kasa fişinde bu kampanya ile ilgili hiç mesaj çıkmadı?
Çok nadir olarak teknik aksamadan dolayı kasa fişine mesaj çıkmayabilir.

Bu kampanyadan Yat-Otel-Servis kartları ve Money Club Pro kartları yararlanabilir mi?
Bu kampanyadan, yat ve otel kartlar yararlanamaz, ancak Money Club Pro ve Servis kartlar kampanyadan yararlanabilir.

Sunulan kampanya teklifimin iki katı kadar harcama yaptım, bu durumda kazanacağım çek iki katına çıkar mı? Örneğin; kampanya teklifimi 300 TL harcamaya 30 TL Ekstra Money Puan kazanabiliyorum, ancak ben 600 TL ve üzeri alışveriş yaptım bu durumda 60 TL ekstra money puan kazanabilecek miyim?
Hayır, kampanya teklifinize göre Ekstra Money Puan kazanabilirsiniz. Daha fazla harcama yapıldığında daha çok ekstra money puan kazanılmayacaktır. Her müşteri 1 kere yararlanabilir.

Kampanya kanallarından (alışveriş fişi, Migros ve 5M Migros’lardaki kiosklardan, moneyclubkart.com) kampanya harcamam daha az görülmektedir. Oysa daha çok hacama yapılmıştı. Neden?
Eğer alışverişlerinizde alkollü ürünler, sigara, cep telefonu kontörü, puan kullanımları, alışverişte anında kazanılan indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil ise kampanya harcama tutarı içinde kabul edilmemektedir. Gün içinde yapılan alışverişler birgün sonra kampanya harcama tutarına dahil edilecektir.

Mağaza alışveriş fişimde kampanya harcamamın ne kadar olduğu bilgisi yer almaktadır. Bu alışverişteki harcama tutarımda dahil midir?
Hayır, alışveriş fişinizde görmüş olduğunuz kampanya harcama tutarına bu alışverişteki harcama tutarınız dahil edilmemiştir.

Kampanya harcama hedefleri nasıl belirleniyor?
Müşterilerimizin aylık ortalama harcamalarına göre müşterinin en fazal çek ödülü kazanabileceği kendi lehine uygun kampanya teklifi sunulmuştur. Bu nedenle, kampanya teklifleri farklıdır.

Alışveriş fişim neden sarı keçeli kalemle çiziliyor?
Kazançlı çıkabileceğinizi ve size sunulan kampanya teklifini gösterebilmek adına

**Kampanya Teklifinizi ve Harcamanızı Takip Edebileceğiniz Diğer Kanallar:
Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market mağazaları alışveriş fişlerinden
444 10 44 nolu Money Club Müşteri Hizmetleri
Mağaza danışmaları
Migros ve 5M Migros mağazalarında bulunan kiosklar

**Kampanya 15 Temmuz -15 Ağustos 2010 arasında Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migros ve Sanal Market’de Money Club , Money Card veya Money Club özellikli kartlarla yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Her Money Club üyesine, kişiye özel bir kampanya harcama tutarı ve bedava alışveriş ödülü teklifi sunulacaktır. Kampanya harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, cep telefonu kontörü, puan kullanımları, alışverişte kazandığı anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.

Kampanyaya kayıtlı müşteriler katılabilir. Kayıtsız Money Club kart sahipleri kampanya dönemi içerisinde kayıt işlemi yapsalar bile 15 Temmuz’dan itibaren yaptıkları alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilir.

Kampanya kapsamında kazanılan bedava alışveriş hakkı ekstra Money Puan olarak 2 gün içinde kartınıza yüklenecek ve 15 Eylül’e kadar Migros, Tansaş, Şok, Macrocenter, 5M Migos ve Sanal Market’te kullanılabilecektir. Ektsra Money Puan sadece Money Club, Money Card ve Money Club Pro kartlar ile kullanılabilir.

Her Money Club kart sahibinin tek ve birbirine bağlı kartları ile yararlanabileceği bir adet kendisine özel sunulan kampanya harcama hedefi olacaktır. Kampanya harcamaları, kasa fişlerinden, mağaza danışmalarından, Migros ve 5M mağazalarında bulunan kiosklardan takip edilebilir.

Farklı hesaplarda bulunan ve kullanılan kayıtlı kartlarınız, kampanyadan bulundukları hesaplardaki kampanya harcama hedefi ile yararlanabileceklerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. aytaç dedi ki:

  money clup cartımda gecen ay 10 moneyim vardı şuanda olmadıgı ğözüküyor.ne yapman lazım saygılarımla.cart no b002 0801 0034 1339

 2. yılmaz kurban dedi ki:

  Tansaş magazasından aldığım 6002 0802 0053 2965 mani clup kartımdaki puan ve kazançlarımı(7004 4101 2442 9301 2) clup smart money clup kartıma aktarılabilir mi? gereğini rica eder saygılarımı sunarım.

 3. Ahmet BAĞCI dedi ki:

  tansaş MOEY CLUB 6002 0802 0032 2388 NOLU KARTIMIN SURESİ DOLMUŞ OLDUĞUNU ÖĞRENDİM LÜTFEN YENİLERMİSİNZ SAYGILARIMLA

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.