Tansaşlarda %10 money hediye kampanyası

  • 31 Mart 2011
Tansaşlarda %10 money hediye kampanyası
Tansaş marketlerde şimdi  Peynir Zeytin, et ve etli şarküteli, meyve-sebze ürünlerinden toplamda 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde %10 değerinde money hediye edilecektir.Fırsatı kaçırmayın ! Money Visa ile 2 kat fazla Money Hediye!

1 – 30 Nisan 2011 tarihleri arsında Tansaş mağazalarından Money Club card kartlar ile paketli paketsiz peynir, zeytin, et, etli şarküteli, meyve – sebze ürünlerinden aylık toplamda 50 TL ve üzeri alışverişinizin %10’u değerinde Money hediye. Kampanya boyunca en fazla 40 money kazanabilirsiniz. Kazanılan Moneyler kartınıza 2 gün içerisinde yüklenecektir. Kazanılan moneylerin son kullanım tarihi 31 Mayıs 2011 dir. Money visa ile paketli paketsiz peynir, zeytin, et, etli şarküteli, meyve – sebze ürünlerinden aylık toplamda 50 TL ve üzeri alışverişinizde 2 kat money kazanılacaktır.

1-30 Nisan 2011 tarihleri arasında TazeMoney kampanyasına kayıt olunduğunda 1-30 Nisan tarihleri arasında tüm paketli paketsiz peynir, zeytin, et, etli şarküteli, meyve – sebze ürün alımlarınız kampanya tutarına dahil olacaktır. Kmpanyaya Tansaş Mağazalarından www.moneyclubkart.com veya SMS ile kayıt olunabilir. SMS ile kayıt olman için TAZEMONEY yazdıktan sonra boşluk bırakılarak ve kart numarası yazılarak 05324441044’e SMS gönderilmelidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.