Teknosa 250 TL harcamaya 25 TL Opet yakıt hediye 7 – 14 Eylül 2018

  • 07 Eylül 2018
Teknosa 250 TL harcamaya 25 TL Opet yakıt hediye 7 – 14 Eylül 2018

Teknosa ve Opet işbirliği ile düzenlenen yeni kampanya kapsamında Teknosa’dan yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişte 25 TL değerinde Opet yakıt hediye fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 7 – 14 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyaya 7 – 14 Eylül 2018 tarihleri arasında Türkiye’deki Teknosa mağazaları ve teknosa.com’ dan tek fiş veya fatura üzerinde 250 TL tutarında ürün satın alan herkes katılabilir. Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.
Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.
Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 1 defa katılabilir.
Kampanya stoklar ile sınırlıdır.
Kampanyaya katılım için; Çek Kazan mobil uygulamasının indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin veya faturasının alışveriş tarihinden itibaren 5(beş) gün içerisinde kamera aracılığı ile uygulamadan yüklenmesi gerekmektedir.
Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler ve faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketiciler 250 TL ürün alışverişi karşılığında 25 TL değerinde Opet’te benzin veya motorin alımlarında geçerli yakıt puan kazanacaktır.
Geri iade edildiği belirlenen ürünlere ait fiş ve faturaların ödülleri kazanılmış olsa dahi iptal edilecektir.
Kazanılan yakıt puanlar müşterilerin uygulama içerisinden belirttikleri cep telefonu numaralarına kampanya bitiş tarihinden itibaren 1(bir) hafta içerisinde Opet tarafından yüklenecektir.
Yakıt puanlar yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı Opet tarafından müşterilere gönderilecektir.
Yakıt puanlar 31 Ekim 2018 tarihine kadar kampanyaya dahil OPET istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir. Müşterilerin puanlarını OPET istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen puan harcatma şifresini OPET istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir. Harcanmayan hediye yakıt puanlar 01 Kasım 2018 tarihinde silinecektir.
Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.
Opet ve Teknosa kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.